ПИТАННЯ ХАРЧУВАННЯ

изображение viber 2021-06-01 23-12-23

     Шановні батьки, у зв’язку із тим, що з 01.01.2021 вступив у дію новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, з метою забезпечення виконання вимог до організації харчування, викладених у цьому документі, нами було  переглянуто та внесено зміни до меню і асортименту буфетної продукції. До меню включено: салати з моркви та сиру, свіжої капусти та насіння, буряків і сухариків, курку тушковану в соусі, запечену картоплю з куркумою, болоньєзе, суп із крупою та томатом, приготовлені згідно з рецептурним збірником, напрацьованим  Є.Клопотенком, тефтелі в соусі, кашу кукурудзяну  (із чинного збірника  рецептур для шкільного харчування). Дані страви не суперечать вимогам Санітарного регламенту, смакують учасникам освітнього процесу.  

    Затверджений перелік харчових продуктів, які заборонено реалізовувати у шкільних буфетах.  Тому на зміну булочкам із шоколадом, повидлом, карамеллю, цукром, сосискам у тісті, працівники харчоблоку випікають булочки з сиром, з корицею, з маком, сирні палички з кунжутом .                                                                                                                                                                                                                                                        
      изображение viber 2021-02-10 15-01-27  изображение viber 2021-02-03 17-11-16  
изображение viber 2021-02-10 14-59-18

                                                         

                                                                        изображение viber 2021-02-19 17-57-35

 image 6487327 2

 

  МОЖЛИВО ВАМ БУДЕ ЦІКАВО

 

 ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ до організації харчування дітей в закладах освіти (Додаток 9 до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти (пункт 10 розділу VI) дивись тут

 

 ПЕРЕЛІК харчових продуктів, які заборонено реалізовувати у шкільних буфетах та у торгівельних апаратах, розміщених у закладах освіти (Додаток 10 до Санітарногорегламенту для закладівзагальної середньої освіти)  дивись тут

Примірне двотижневе меню для учнів 1-4 класів Початкової школи №26 на 2021/2022 н. р.

изображение viber 2021-09-15 10-19-32-897 изображение viber 2021-09-15 10-19-32-897

ПРО ХАРЧУВАННЯ УЧНІВ ЗА КОШТИ БЮДЖЕТУ дивись тут

 

preschoolpreschoolpreschoolpreschool

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

Департамент освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради повідомляє, що в окремих випадках матеріальної неспроможності сім’ї або осіб, що їх заміняють, за  їхнім особистим зверненням на ім’я керівника загальноосвітнього навчального закладу м. Івано-Франківська, управління освіти і науки виконавчого комітету міської ради буде приймати рішення щодо зменшення чи увільнення від оплати за сніданки учнів. Для цього  необхідно: 

1. Особиста обгрунтована заява батьків або осіб, які їх замінюють про потребузменшення чи увільнення від оплати за харчування учнів. 

2.  Подання класного керівника. 

3. Акт обстеження житлово-побутових умов. 

4. Протокол засідання комісії та висновки комісії. 

5. Офіційне подання керівника ЗНЗ на ім’я начальника управління (департамента) освіти і науки про результати прийнятого рішення комісії. 

       А також якщо Ваша сім’я  матеріально неспроможна заплатити за обід дитини Вам необхідно: 

1. Директору школи подати обгрунтовану заяву батьків або осіб, які їх замінюють про потребу звільнення від оплати за обід дитини.

2. Соціальний педагог підготує Акт обстеження житлово-побутових умов. 

3. Дані документи будуть розглянуті на засіданні ради школи та буде прийняте рішення про звільнення дитини від оплати за обіди на ГПД.

  

preschoolpreschoolpreschoolpreschool

© 2020 Початкова школа №26 Івано-франківської міської ради
PHPist