Сьогодні, 22.04, в учнів 1-А класу відбувся цікавий майстер - клас із розпису медових пряників. До нас завітала справжня Пряникова Фея-Леся Гулько. Малята поринули у казковий і смачний світ декору. Вперше першокласники розписували пряники яскравою харчовою глазур'ю. Така робота принесла не тільки радість, задоволення, а й чудовий результат.
Скоро свято Великоднє завітає вже до нас. Так готується до свята наш 4 - Б клас.
Вітаємо юних мовознавців 2-В класу з нагородами за участь у Всеукраїнській онлайн-олімпіаді! Молодці!
Проєкт "Весняні квіти" , 2-В клас.
Протягом тижня ми досліджували, вивчали, малювали, клеїли, садили, спостерігали! Отримали багато нових знань та море позитивних емоцій!
Квіти - це краса землі, а вона залежить від кожного з нас!
Готуємося до проведення Всесвітнього дня Землі. Сьогодні в учнів 1-А класу відбувся урок-диспут "З турботою про Землю" (вчитель Бурцева Тетяна Олександрівна).На навчальному занятті була чудова нагода поговорити з першокласниками про захист навколишнього середовища. Учні розглянули екологічні проблеми в Україні. З метою збереження живої природи досліджували рослинний і тваринний світ на пришкільній території, розробили рекомендації щодо захисту природи, намалювали малюнки - пам'ятки "Збережемо Землю" і зробили висновок, що планету врятувати можемо тільки разом!
Планета - мій дім!
Учні 1-В класу (вчитель Аліса Павлюк) долучилися до найбільшого уроку в світі з екології та кліматичних змін до Дня Землі. На уроці дізналися про причини, що призводять до зміни клімату, Глобальні цілі сталого розвитку та наш внесок у збереження планети.
З метою розвивитку впевненості вихованців ГПД 1-х класів у власних силах, формування адекватної самооцінки та вдосконалення навичок самопрезентації, соціальним педагогом школи проведено вправу "Стілець-хвастунець".



Привітайте нас! Перше місце в конкурсі відеоробіт про здорове харчування завдяки грі наших талановитих акторів, праці Лідії Іванівни та Іванни Петрівни.
Соціальним педагогом школи Христиною Яковів проведено інтелектуальну гру з вихованцями ГПД 1-х класів "Юні пожежники". Захід відбувся в рамках тижня основ безпеки життєдіяльності.
КВЕСТ "КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ"
ГПД 3-4 класи - Косар В.В.
12 квітня - Всесвітній день космонавтики і авіації:
✅ робочий лист "Пофантазуємо", учні уявили і описати власну космічну подорож;
✅робочий лист-гармошка "Ракета", за допомогою якого пригадали і закріпили теми "Частина мови", "Речення", "Головні члени речення";
✅ поп-ап виріб "Планети";
✅інформаційні листи "Сонячні системи ".
Наука - це цікаво!
В рамках тижня науки наші учні стали свідками цікавих дослідів: малювали невидимим чорнилом, побачили фараонових змій, хімічний годинник, єгипетську ніч, хамелеонів, вулкан з піни, дим без вогню та ще багато незвичного!
Дякуємо Лілії Мідак, Ользі Кузишин та "Майстерні освітніх інновацій LICO" за яскраві враження!
Хто першим повідомляє про новини сьогодення? Про надзвичайні та цікаві події? Звісно, це - журналісти. Сьогодні в учнів 1- А класу відбулося незвичайне навчальне заняття - урок- інтерв'ю з відомою журналісткою телеканалів "Україна", "Україна - 24" Наталією Фармус. Разом із гостею маленькі здобувачі освіти вперше брали інтерв'ю, із задоволенням вчилися відповідати на цікаві запитання, робити власні висновки, встигли пожартувати, погратися в гру "Розумники" і навіть посмакувати солодкими подаруночками. Уроки - інтерв'ю дають унікальну можливість - розповісти про свою мрію, більше поспілкуватися один з одним, не боятися помилитися.
Наталіє Володимирівно, надзвичайно вдячні за чудові розповіді про ведмедиків, веселий настрій, солодкі пригощення. Тепер ми знаємо - вчитися потрібно протягом усього життя! - підсумували першокласники.
Дорога шкільна родино, незабаром, а саме, 12 квітня, в понеділок, розпочнеться голосування за наш проєкт «Дослідницько-ігрова локація «Невгамовні» школі №26!» у конкурсі "Бюджет участі". Ми просимо вас, ваших друзів та родичів підтримати нашу ідею!
Нарешті зустрілися!
В учнів 1-В класу (вч.Аліса Павлюк) був дуже насичений перший день очного навчання, адже вони встигли:
✅ отримати довгоочікувані дипломи за участь в олімпіадах і конкурсах під час дистанційного навчання від проєктів "На Урок" та "Всеосвіта" (загалом 214 дипломів!);
✅ отримати нагороди за успішне проходження базового онлайн-курсу з математики для 1 класу на міжнародній платформі Вчи.юа (13 дипломів);
✅ розпочати довготривалий екологічний проєкт "Прикрасимо нашу Землю", присвячений Всесвітньому дню Землі, до якого почали готуватися ще під час дистанційного навчання;
✅ привітати наших березневих іменинників та поласувати гостинцями;
✅ провести заняття на свіжому повітрі;
✅ погуляти, поспілкуватися, сходити в бібліотеку, буфет... та ще багато буденних справ.
У школі весело та цікаво!
Від книги до книги зростаємо ми, нам книги відкриють незнані світи.
Учні 2-Б класу дуже люблять читати і презентують свої улюблені книги.
Як організувати цікаві уроки під час дистанційного та очного навчання? Аліса Павлюк ділилася досвідом зі студентами Івано - Франківського фахового коледжу ПНУ імені В.Стефаника.
Дорогі друзі, сьогодні ми подали на конкурс «Бюджет участі» проєкт під назвою «Дослідницько-ігрова локація «Невгамовні» школі №26!» (№138). Сподіваємося на вашу підтримку в квітні задля створення сучасної освітньої, креативної та розвивальної локації. Обов’язково повідомимо вам про час та спосіб голосування.
Коли найкраще розпочинати мріяти та творити? Звісно, що весною. Весна- пора натхнення, нових радостей і можливостей. Учні 1-А класу під керівництвом вчительки Ільчишин Наталії Євгенівни на уроках образотворчого мистецтва не тільки мріють, фантазують, а й творчо працюють. Ліплення з пластиліну - один із найулюбленіших видів творчості на уроках. Діти зліпили чудових півників. Свої роботи розмістили на віртуальній дошці Padlet. Ось яка справжня галерея вийшла! Запрошуємо всіх охочих до перегляду! Приємних вражень!
«Лесина слово і сьогодні лунає»!
Учні 2- Б класу до 150 річчя великої поетеси прочитали її вірші
До 150 річчя Лесі Українки учні 2- А класу прочитали вірші легендарної поетеси. Леся продовжує своє життя у цих маленьких серцях.
До 150 - річчя з Дня народження Лесі Українки учні 1-А класу: Галюк Михайло, Яцків Ілля, Гірна Поліна, Ткачук Христина взяли активну участь у онлайн - читанні "Слово про Лесю":
Учні 1-А класу продовжують участь в онлайн-читанні "Слово про Лесю". Вірші та біографію декламують такі читці: Горейко Софія, Ткачук Христина, Лаврик Злата.
Навчання в школі - найцікавіший час. У ці хвилини, як ніколи, відчувається значення слів,, ми завжди разом! "Здавалося б, чи може бути цікавіше? Може! Цікаві уроки, веселі перерви учні 1-А класу (вчитель Тетяна Бурцева) проводять з настільною грою,, Читака" від Розумників.
Навчання та відпочинок з іграми - не тільки весело, а й корисно!
З нагоди МІЖНАРОДНОГО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ вихованці ГПД 2-Б та 2-В класів разом з Олесею Габльовською підготували фотоквест "ЗНАВЦІ РІДНОЇ МОВИ" та створили прекрасну малюнкову галерею "Наша мова кольорова".
Закликаємо всіх бажаючих долучитися до даного флешмобу!
Це легко! Вам потрібно зробити фото відповідей на 10 запитань фотоквесту.
1. Сфотографувати букву українського алфавіту, що не позначає відповідного звука.
2. Сфотографувати розташовані в певному порядку сукупність літер, що застосовуються для запису певної мови.
3. Сфотографувати предмет, який містить пояснення, трактування слів.
4. В українській мові найбільша кількість слів починається на літеру... Сфотографуйте цю літеру.
5. Напишіть на аркуші слово, яке має найбільше синонімів та зробіть фото.
6. За допомогою підручних засобів викладіть найменш вживану літеру української мови та зробіть фото.
7. Сфотографувати святиню, що є ознакою гостинності українського народу.
8. Сфотографувати відгадку до загадки.
Це не літера, а знак –
Не поставиш абияк!
З ким у нього дружба є?
Тільки з Ю, Я, Ї, та Є!
9. Відгадайте мовну загадку-жарт та сфотографуйте відповідь. З чого починається день?
10. Сфотографувати квіткову рослину, куди запрошувала дівчина хлопця в понеділок.
Не забувайте свого коріння, плекайте рідне слово та користуйтеся рідною мовою!
Спорт - це рух, рух - це життя!
На цьому тижні учні 1-В класу (вч.Аліса Павлюк) довідалися багато цікавої інформації про спорт, розповіли про свої улюблені види спорту та спортивні досягнення. У нас відбулися перші змагання, на яких ми вчилися долати труднощі, вірити у власні сили та правильно сприймати як перемогу, так і поразку. У підсумку всі стали переможцями!
Тема "Ми - винахідники" викликала неабияке зацікавлення в учнів 1-В класу. Упродовж тижня діти розповідали про історії різних винаходів та разом з класним керівником Алісою Павлюк показували цікаві експерименти.
Ми дізналися хто і коли винайшов лампочку, скейтборд, конструктор LEGO, візок для продуктів, космічну зубну щітку, пластилін, якими були перші фарби, письмо. Довідалися про цікаві винаходи школярів-українців. А ще багато експериментували:
✔ досліджували, як діяльність людини призводить до забруднення водойм та якої шкоди завдає довкіллю;
✔ довідались про цікаву науку хімія та за допомогою "секретних" інгредієнтів надували повітряну кульку, вирощували штучні водорості та кристали, хобот кумедному слонику, при кімнатній температурі приморозили кастрюлю до дерев'яної дошки...
І це ще не все, дослідження тривають!
Та головне, ми зрозуміли: справжні винахідники не бояться експериментувати, дивляться на звичні речі по-іншому та пам'ятають про безпеку!
День Святого Валентина - емоційний та щасливий день. ГПД 2-Б та 2-В класів отримали безліч класних емоцій! Ми все встигли: пройти квест "У пошуках валентинки" та вирішити всі смс завдання від Валентина створити валентинки тим, кого любимо; переглянути історію виникнення свята та пригадати всі традиції святкування не лише в Україні, а й в інших країнах; розмалювати чудові малюнки; і в подарунок отримати святкову дискотеку від Валентина. Зичимо всім любові, здоров'я та добра.
ГПД 2-Б та 2-В за безпечний інтернет! Сьогодні ми зіграли в цікаву командну гру, яка схожа на морський бій. За допомогою гри ми зрозуміли як користуватися мережею Інтернет БЕЗПЕЧНО, цікаво та з користю для нас.
2-й вівторок лютого світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету. З метою привернення уваги до важливості створення безпечного інтернет простору для наймолодших користувачів, наша школа не стала виключенням та долучилася до проведення різного роду заходів. Вчителькою інформатики, Іванною Томак, було проведено виховний захід для здобувачів освіти 4-В класу під назвою «Суд над Інтернетом». На занятті вдалось дослідити позитивні і негативні сторони Інтернету, засвоїти правила безпечної роботи в мережі. Рольова гра та завдання сприяли обізнаності учнів про небезпеки та ризики, які існують в Інтернеті та про шляхи їх подолання.
Дану тему було підхоплено і в інших класах, здобувачі освіти 2-3-х класів виконували інтерактивні вправи за допомого Qr-кодів, брали участь в інтерактивні вікторині, створили спільно Лепбук з різними типами вправ, переглядали різні соціальні ролики з питань безпеки онлайн. Тиждень пройшов позитивно, натхненно і продуктивно.
Чи можна бути винахідником у наш час? Звісно, що так. Учні 1-А класу з вчителькою Тетяною Бурцевою у рамках Тижня "Ми-винахідники" не тільки досліджували відомі сучасні винаходи, робили цікаві досліди, а й винайшли свої ідеї та виготовили власні саморобні винаходи . Так, Галюк Михайло створив модель телефона майбутнього "Михась - 2021".
"Мій телефон зручніший в користуванні, а найголовніше - заощаджує сімейний бюджет родини, бо виготовлений власноруч", - розповідає юний геній. Ткачук Василь створив iз LEGO робота "Няня для малят", який полегшить роботу матусям, доглядаючи за маленькими дітьми.
Михайлів Остап спрезентував з LEGO машину марки "Амфібія". Вона вміє плавати та пірнати. "За допомогою цієї моделі люди вивчатимуть підводний світ водойм", - говорить Остапчик. Яцків Ілля розробив сучасний сейф із картону з кодом захисту. Там діти можуть зберігати гроші, мобільні телефони, цінні речі.
Тиждень минув весело, цiкаво, корисно!
Серця, які зігрівають. День Святого Валентина у 2-В класі.
Коли за вікном справжня зима , гарний настрій учням 1-А класу під керівництвом Тетяни Бурцевої подарувала інтернет - олімпіада з української мови від проекту,, Всеосвіта ". Виконуючи цікаві завдання, діти поринули в захопливу мандрівку до рідної мови . Свої знання збагатили новими словами, поетичними висловами, загадками. Кожна праця має бути оцінена. Приємне враження та чудовий настрій отримали учні від нагород сертифікатами, дипломами.
"Вчитися- це модно!"-підсумували першокласники.
9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). На ГПД здобувачі освіти 2-А та 2-В класів обговорили правила як користуватися мережею інтернет безпечно та корисно, переглянули цікаві відео та мультфільми про інтернет та їх користувачів, ознайомилися з умовними знаками інтернет браузерів та програм.
Ми - мандрівники! Саме таку назву мав 18 тиждень навчання НУШ.
Учні 1-В класу під керівництвом А.Павлюк вчилися подорожувати безпечно, не засмічуючи довкілля. А ще вперше створили та презентували власні проєкти. Дякуємо батькам за допомогу в підготовці!
Плекаємо гідність!
Другий рік поспіль наша школа взяла участь в організації заходів до Всесвітнього Дня Гідності, який відбувся за сприяння проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні ВзаємоДія», всесвітнього руху Amnesty International, у співпраці з МОН України, Офісом освітнього омбудсмена України й Уповноваженим Президента України з прав дитини.
В багатьох країнах світу 18 січня святкують Всесвітній день сніговика. Наші вихованці не залишилися осторонь цього креативного свята. Ліпимо сніговиків і радіємо снігу та зимі!
Зимові канікули у 2-В!
Прекрасна, сніжно-дивна пора! І хоча не завжди був сніг, наші спогади незабутні.
Навчаючи - вчимося!
Педагоги школи успішно організовують освітній процес як очно, так і дистанційно. А допомагають у цьому цифрові технології. Аліса Павлюк ділилася досвідом застосування електронних освітніх ресурсів та організації дистанційного навчання з освітянською спільнотою міста, області, України.
Немає святкового настрою?
Завжди радо приймаємо допомогу від наших батьків!
Завдяки сім'ї учня 1-В класу Казакова Тимофія, в шкільній бібліотеці з'явилася секція англомовної літератури для дітей. Запрошуємо всіх учнів школи долучитися до читання англійською мовою.
Шановні батьки, доводимо до вашого відома зміни у структурі навчального року: перший семестр завершується 24.12.2020, зимові канікули - 28.12.2020 - 17.01.2021; другий семестр розпочнеться 18.01.2021
Бажаємо нашим діткам гарно відпочити та набратися сил!
До всіх чемних діточок нашої школи сьогодні завітав Миколай! Не сам, а зі своїми вірними помічниками - ангеликами, зірочками, сороками, навіть чортик Антипко теж був у тій казковій компанії!
Щиро дякуємо за підготовку цього чудового театралізованого дійства нашим юним талановитим акторам, а також - не менш талановитим вчителям, Лідії Іванівні та Оксані Ярославівні! Окреме спасибі Богдану Івановичу за теплі вітання у ролі святого Миколая! Хай все сказане обов'язково збудеться!
Педагоги нашої школи постійно підвищують кваліфікаційний рівень. Вчительку Алісу Павлюк запросили до обговорення нового соціального проєкту Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника «Професія майбутнього і мій вибір сьогодні".
В рамках проєкту відбувся вебінар з підвищення педагогічної майстерності для вчителів випускних класів та класних керівників закладів загальної середньої освіти міста та області на тему «Soft skills у роботі вчителя 2030».
Для забезпечення принципу наступності в освіті, вчителі початкової школи мають знати про виклики, які постають перед випускниками. На думку Аліси Павлюк, розвиток soft skills в учнів початкових класів забезпечить в майбутньому здійснення усвідомленого вибору професії та допоможе досягти успіху в будь-якому виді діяльності.
З турботою про батьків! Сьогодні на подвір'ї нашої школи з'явилась нова лава Ця лава незвичайна! Вона БАТЬКІВСЬКА! Це подарунок школі від родини Насті Костюк, учениці 3-Б класу! Ми щиро вдячі Василю Васильовичу і Олені Вікторівні за постійну підтримку нашої школи!
Любов до Батьківщини, української мови живе у наших дитячих серденьках. Така рідна, неповторна, барвиста наша мова ввібрала в себе червону калину, яскраві соняхи, вишивану сорочку, поетичні вірші, мелодійні пісні, цiкаві народні казки.
Пишаємось тим, що ми - українці!
Здобувачі освіти 1-А класу вперше взяли участь у відеопроєкті казки "Рукавичка" та виконали аплікацію "Ми - українці!" Пишаємось своєю землею, народом та мовою!
До Дня української писемності та мови здобувачі освіти 1-А класу Початкової школи № 26 вперше взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з української мови від проєкту "Всеосвіта".
Рідна мова - найважливіший наш скарб, який потрібно вивчати, оберігати й не забувати, щоб мати щасливе майбутнє!
Чи знають наймолодші школярі про існування ООН та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)?У 1-В класі вже знають, що цього року ООН святкує своє 75-річчя. А ще учні довідалися про результати роботи ООН та ЮНІСЕФ, глобальні Цілі сталого розвитку та права дитини. Маленькі громадяни зробили перші спроби обговорити найважливіші для України цілі та запропонували способи, якими вони можуть наблизити свою країну до їх досягнення. Так закінчився 6 тематичний тиждень НУШ "Я і моя Батьківщина"...Та це лише початок на шляху до формування в учнів розуміння того, що від кожного з нас залежить майбутнє України та цілого світу.
"Хто багато читає, той багато знає", - так кажуть у народі. І це правда. Дружба з книгою - це чудово! Книги з раннього дитинства входять у наше життя й залишають багато пізнавального, таємничого. Здобувачі освіти 1-А класу зустрілись з її ВЕЛИЧНОСТЮ КНИГОЮ на бібліотечному уроці в класі під відкритим небом. Малята почитали, розглянули яскраві малюнки і погрались.
Коли люди об'єднані спільною метою, вони обов'язково досягають успіху!
Дорогі наші батьки, ось уже другий рік поспіль своєю активністю та вболіванням за спільну справу ви підтверджуєте цю істину! Другий рік постіль , саме завдяки вам, ми стаємо переможцями Бюджету участі!! Новий красивий ігровий майданчик та море радості наших школярів - ось результат цьогорічної перемоги! Дякуємо вам безмежно!
І знову ми подорожуєм! Екскурсія 3-В класу у міську бібліотеку іноземних мов! Настрій осінній, погода супер, враження незабутні...
Відзначення 78-ої річниці утворенняУПА, Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захісника України, Дня Українського козацтва!
Козацькому роду нема переводу!
Напередодні свята Покрови дівчатка 2-В класу вітали хлопчиків із Днем Захисника України. Ми переглянули фільм про звичаї та традиції козаків, дізналися більше про історію самого свята. А ще відгадували слова-символи, пов'язані з козацькою добою, та розповідали вірші. Ну і, звичайно, як же без подарунків? Смачні пряники, оздоблені синьо-жовтими кольорами із зображенням тризуба, дуже сподобалися нашим хлопчикам! Хай колишня слава козаків і звитяга усіх, хто боровся за Україну, проростає у дитячих серцях любов'ю до рідної землі!
Любов до книжки дуже важлива!
30 вересня наша школа святкує "День шкільної бібліотеки". Малята побували в казковій країні Світлофорчика, послухали поради Мудрої Сови, згадували улюблені казки та вирушали на пошуки пригод. У формі гри - квесту діти завітали на справжню книжкову виставку, відгадували загадки, переглядали книги-саморобки та спробували себе у ролі казкових героїв. Наша школа - яскраве дитинство та навчання з радістю!
Для того, аби робити справи на користь людей, потрібно зовсім не багато. Учні 4-А та 4-В класів початкової школи №26 активно долучилися до збору солодощів та написання листів для воїнів АТО. Усі доробки діти передали членкиням Громадської Організації "Дружина Воїна" п.Наталії Команіцькій та п.Наталії Дем'яник. Щиро дякуємо за цікаву ідею.
Як навчатися в умовах пандемії COVID-19? Про це говорили сьогодні в 1-В класі на інтерактивному уроці, розробленому UNICEF Ukraine, МОН та Освіторія. А перевірили набуті знання за допомогою онлайн-вікторини Kahoot! І хоч у нас ще немає смартфонів, ми скористалися для демонстрації відповідей підручними засобами - кольоровими олівцями.
Чудово, що в нашій школі є клас під відкритим небом! Учні 1-В класу в захваті від уроків на свіжому повітрі під теплими промінчиками сонечка.
Перше шкільне свято - СВЯТО ПЕРШОКЛАСНИКА!
1-А клас
1-Б клас
1-В клас
Перший навчальний день.
Дякуємо татові учениці 4-В класу Даринки Луцької, п.Андрію, за встановлення безпечного покриття для нашого нового майданчика.
Рішення Івано-Франківської міської ради від 15.09.2020 Про забезпечення права на освіту жителям Івано-Франківської міської територіальної громади.
У зв'язку з переходом на дистанційне навчання, педагоги школи прийняли рішення обрати платформу Google Classroom для організації навчання. Це інструмент, що дозволяє створювати і впорядковувати завдання, виставляти оцінки, коментувати і організовувати ефективне спілкування з учнями в синхронному чи асинхронному режимі.
Цього тижня вчитель інформатики І. Томак на тренінговому занятті "GoogleClassroom – онлайн-середовище для ефективного навчання" ознайомила наших педагогів з принципами функціонування Classroom, з різними типами завдань, які можна створювати на цій платформі. Вчителі створили власний онлайн-клас та випробували додаток GoogleMeet.
Знову перші! Вітаємо усіх! Радо сповіщаємо про чудову новину! На подвір'ї нашої школи з'явився дитячий майданчик! Ми вдячні конкурсу "Бюджет участі" та міському голові Руслану Марцінківу за надану можливість, всім друзям школи, які проголосували за наш проект. Завдяку проведеному тендеру, ми зекономили 44800 гривень, які плануємо витратити на подальший благоустрій школи.
Настав вересень! Наша бібліотерка Оксана Ярославівна подбала про те, щоб навіть в умовах поширення коронавірусу всі учні та вчителі школи були забезпечені підручниками.
Шкільна бібліотека з нетерпінням чекає на своїх маленьких читачів!
ПАМЯ'ТКА ДЛЯ УЧНІВ
Вітаємо нашу вчительку Павлюк Алісу, яка другий рік поспіль потрапила до числа 50 найпрогресивніших педагогів України за версією премії Global Teacher Prize Ukraine!
Як ми заскучили за вами, наші дорогі учні! Сподіваємося, що зовсім скоро у стінах рідної школи знову лунатиме веселий шкільний дзвоник і безтурботний дитячий сміх! Наш колектив дружно готується до цієї події! Наводимо лад не лише у приміщенні, а й на подвір'ї - воно ж бо першим зустріне наших любих школяриків розмаїттям барвистих квітів!
Ми чекаємо вас!
Пишаємося нашими учнями! Випускниця 4-В класу Роксоланка Гошилик написала оповідання "Сонеканія" про чарівного гнома Снома, яке зайняло 2 місце в конкурсі "Дитинство у світі фантазій" від @Міський Центр дитячої та юнацької творчості. Секретом свого успіху Роксоланка вважає велику любов до читання.
Вітаємо та бажаємо успіху в майбутньому!
Щороку 3 липня у всьому світі відзначається Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day). Чому так важливо про це говорити? В середньому період розкладу одного пакета становить 100-200 років. Екологи дослідили, що переробляється лише від 1 до 3 відсотків поліетилену, а решта потрапляє в Світовий океан. Щорічно від пластику та поліетилену гине приблизно 100 тисяч морських тварин та близько мільйона морських птахів. Ми і тільки ми можемо це зупинити!
Випускники 4-В класу під керівництвом Аліси Павлюк долучилися до екоакції від @Всеосвіта "Геть поліетилен. Використовуй ЕКОторбинку".
Ось і пролунав сьогодні останній онлайн - дзвіночок і для моїх найдорожчих батьків та дітей. Відтепер, мої учні, ви з маленьких зірочок зможете перетворитися у більші зорі. Де ж вона- ваша зірка щастя? Шукайте її, не загубіть себе у подальшому житті.
Ви злітайте у світ всім на диво, Вмійте жити й творити красиво! Золоті учні, які жодного разу мене не засмутили протягом 4 років. Щасливої життєвої дороги! Будьте завжди здоровими, усміхненими і успішними! Гарного відпочинку, здійснення мрій!
Шановні батьки! Надзвичайно приємно було працювати з вами увесь цей час. Кожного разу відчувала вашу підтримку, зацікавленість у наших шкільних заходах, прагненні допомогти у проведенні свят, екскурсій. Спасибі за чудових дітей, в яких вкладено зернятка добра, ввічливості, дружби.
Завжди вас любитиму, пам'ятатиму та цінуватиму!
З повагою - Тетяна Олександрівна.
Відеопривітання для улюбленої вчительки Аліси Георгіївни від учнів та батьків 4-В класу:
Ось і пролунав останній дзвоник для учнів мого 4-В класу. Дякую вам, любі дітки і батьки, за ті приємні моменти, які ми пережили разом. І нічого, що випускний - онлайн, головне, що ми зустрілися!
Здоров'я вам, успіху і щасливої долі! Прийміть від мене подарунок - ці чудові спогади. Нехай ваші мрії здійснюються! Ваша Аліса Георгіївна:
Друзі , будь ласка, підтримайте наш 2-Б клас своїм голосом! Кожен Ваш голос може допомогти дітям виграти для класу необхідну у побуті річ! Потрібно зайти за посиланням ввести емейл, піп, тел. і Ваш голос зараховано. З кожним голосом в наших діток все більше шансів. Голосування закінчується 22 травня! ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ПІДТРИМКУ І ВАШ ГОЛОС!
НАШЕ СЬОГОДЕННЯ
Не я б'ю, верба б'є!
За тиждень Великдень!
Дорогі дітки і батьки! Щиро вітаємо вас зі святом! Творчого натхнення і міцного здоров'я!
Як вдосконалити свої знання та ефективно і корисно провести свій час? Звичайно, вчимося працювати по-новому!
В умовах карантину наші здобувачі освіти перейшли у новий формат навчання - дистанційний. Розглянемо, які переваги та недоліки такої праці?
Пропонуємо переглянути відеозвернення випускників 4-А класу на нашому YouTube каналі:відео 1, відео 2, відео 3.
Флешмоб « Все буде добре» учнів1 - Б класу, уже на нашому YouTube каналі. Сьогодні всім нам хочеться більше позитиву. Ми віримо в те, що скоро все зміниться і добро переможе.
Час карантину - час нових можливостей! Насамперед, для вчителя!
З метою забезпечення дистанційного навчання працівниками 402 каналу було здійснено відеозапис уроків, які презентували педагоги нашої школи О.Кальянова, Н.Кісь, Л. Крайник, А.Павлюк.
Бути першопроходцями в нових умовах навчання - це відповідально і круто!
Любі друзі! Нудьгувати під час карантину учням 4-А класу не доводиться. Ми працюємо в нових умовах - умовах дистанційного навчання. Дітки виконують цікаві програмові завдання за допомогою інтерактивних ігор,, Розумники ", відвідують онлайн - музеї, здійснюють захоплюючі веб - подорожі. За допомогою Skype, Viber, Messenger створено групи - спільноти. Вчителькою , Бурцевою Т. О., надаються завдання для письмового виконання з навчальних предметів. Учні надсилають світлини з розв'язками, після чого отримують коментарі, побажання щодо виконаної роботи.
З понеділка, 30.03.2020, 4-А клас буде працювати в додатку Google Classroom. Діти можуть зайти за відкритим для них кодом. Програма дозволяє створювати тести, практичні роботи, ділитися посиланням відео. А найголовніше - система сама обчислює результативність учнів.
Не забуваємо і про читання улюблених книг.
Вчитися по - новому - цікаво!
10.03 В. Косар разом із медичною сестрою Іриною Осташ, провели виховний захід "Увага! Коронавірус!", на якому ознайомили діток з поняттям "Коронавірус", як від нього захиститися та які дії потрібно застососувати, щоб запобігти його поширенню.
Вшановуємо пам'ять геніального сина українського народу - Тараса Шевченка. Онлайн вікторина від освітньої платформи На Урок - "Ім'я Шевченка стукає в серцях", та створення індивідуальних проєктів "Сторінками життя Великого Кобзаря".
У нашій школі завершилася акція "Будьмо милосердними". Усі зібрані речі, канцтовари та продукти харчування передані у Центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Ми щиро вдячні усім хто долучився до даної акції. БУТИ ДОБРУ!
У 1-А класі пройшло перше читання напам’ять віршів Шевченка. Слова Великого Кобзаря звучали проникливо, чуттєво! Віримо, що вогник любові до рідного слова запломенів у кожному серденьку.
Безпека понад усе!
Ми щиро вдячні родині Матвіїшина Арсена за встановлення контура заземлення для харчоблоку школи.
27.02 у 3-Б класі заступницею директорки О.Сабодах та соціальною педагогинею Х.Яковів було проведено вільний мікрофон "Дружба в нашому житті".
Час плине, а пам'ять залишається...
До Дня Героїв Небесної Сотні бібліотекаркою О.Сачинською було організовано екскурсію до музею "Небесної Сотні" учнями 3-А класу під керівництвом класної керівниці Л.Івонюк.
Не забути! Не зрадити! Вони з нами - світлі воїни Небесної Сотні!
Мово рідна, слово рідне!
Хто вас забуває,
Той у грудях не серденько,
А лиш камінь має.
Сидір Воробкевич
Сьогодні, 21 лютого - Міжнародний день рідної мови! Учні 4-А класу вшанували українську мову уроком - квестом. . Діти за допомогою маршрутного листа відвідали різні станції : "Спортивна ","Ерудит ", "Шифрувальник", "Будівельник ", "Народні прислів'я". Кожна станція пропонувала творчі завдання. Четвертокласники розмірковували над фразеологізмами , складали прислів'я, пригадували правила, розгадували кросворди, аналізували речення.
Мова - інструмент, який єднає націю. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і збагачувати.
Герої живуть доти, поки про них пам'ятають
Цього тижня в Україні вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні. Учні нашої школи долучилися до Всеукраїнської тихої акції "Ангели пам'яті". Силуети ангелів як символ розстріляних мирних людей і нашої пам'яті про їх подвиг, здійснений для щасливого та незалежного майбутнього України.
Традиційно на базі 26 школи відбулася Ведмедикова школа - зустріч студентів медичного вишу різних профільних напрямків і першокласників. Чудова нагода ознайомити наймолодших учнів із різними спеціальностями лікарів: офтальмолог, травматолог, хірург, лор тощо і особливостями їх роботи. Діти були в захваті: окрім маленького досвіду, отримали й свідоцтва.
Самоосвіта і саморозвиток - це той шлях, що веде до успіху кожну людину, яка його обирає. А для сучасного вчителя - це ще й необхідна умова, щоб бути цікавим для своїх учнів, щоб запалити у них вогник допитливості, творчого пошуку та бажання самостійно вчитися.
Реалізувати таку мету було покликане засідання Школи Молодого Вчителя, яке нещодавно відбулося на базі ЗШ І ст. N26 і мало назву "Самоосвіта як одна з форм професійної компетентності". На засіданні були присутні методист Департаменту освіти Івано-Франківської міської ради Галас З.В., а також молоді педагоги нашого міста. Своїм досвідом і власними надбаннями з ними ділилися вчителі ЗШ N26 Бурцева Т.О., Павлюк А. Г, Кальянова О.Я..Так, зокрема, Бурцева Тетяна Олександрівна, яка є очільницею Школи Молодого Вчителя, презентувала у цікавій формі педагогам різні можливості, що надає сучасна освіта для самореалізації вчителя. Велику зацікавленість у присутніх викликав виступ Павлюк Аліси Георгіївни, яка оволоділа багатьма цифровими технологіями і активно впроваджує їх в освітньому процесі. Вчителі мали змогу не лише почути про нові сайти та освітні платформи, з якими працює вчитель, а й самим стати учасниками інтернет-уроку, на якому Аліса Георгіївна ознайомила з новим онлайн-ресурсом Kahoot. Він дає можливість використовувати на уроках гаджети і проводити навчання в ігровій формі. Тому вчителі (що вже казати про учнів?) були у захваті!
Від цифрових технологій - до практичної діяльності! Своїм досвідом по впровадженню дослідницько-пошукової роботи на уроках в НУШ ділилася Кальянова Ольга Ярославівна. Адже ця освітня технологія, на думку багатьох педагогів, є одним із найефективніших засобів пізнання навколишнього світу! На якусь мить приміщення аудиторії перетворилося на дослідницьку лабораторію, де робилися припущення і проводилися цікаві експерименти.
Пізнавальними були також виступи колег із ЗШ N10 та школи-ліцею ім. Романа Гурика.
У творчій атмосфері час збігав швидко і непомітно. Можна з упевненістю сказати, що вчителі отримали не лише нові знання, а й багато яскравих вражень та позитивних емоцій, якими з радістю поділяться зі своїми вихованцями.
Буревій наробив лиха і нашій школі-зірвав шифер з даху. Ми щиро вдячні батькам, які допомогли - Ігорю Дем'яніву, Василю Костюку та Олександрові Бубену за швидке реагування та відновлення покрівлі даху!
Ще один тиждень навчання позаду!
19 -й тиждень НУШ був для учнів 1-В класу чи не найцікавішим! Можливість щодня експериментувати зробила навчання дітей яскравим і пізнавальним!
Юні дослідники показали: як "перебігає" вода з наповненого водою стаканчика в порожній за допомогою серветки; як можна надути повітряну кульку внаслідок реакції соди й оцту; як утворюються яскраві фарби в результаті змішування соди, борошна, солі й води; звідки береться "веселка" на тканині; як проростити квасолину за допомогою змоченої марлі; яке буває на вигляд насіння різних рослин і як воно проростає. Досліди були неймовірно цікаві! Адже відомо, що в основі всіх наукових відкриттів лежить дитяча допитливість і бажання пізнавати цей сповнений таємницями світ!
Як підтримувати увагу учнів на уроці?
Насамперед, змінимо навчальні стилі. Так при вивченні тем "Числівник. Займенник" з української мови учні 4-А класу познайомилися з технологією виготовлення бутербродів. Діти жваво ставили запитання, досліджували, обговорювали та складали поширені речення. Урок був яскравим, цікавим, креативним. Найсильніший вид пам'яті пов'язаний із запахом. Наприкінці уроку, помивши руки, четвертокласники ще й закріпили мовні правила технологією виготовлення власного бутерброду.
Вироби вийшли пізнавальними і дуже смачними!
Як навчити дітей використовувати смартфони та планшети з користю? Ознайомити їх з цікавими додатками!
4-В (@Alisa Alisa) на уроках природознавства здійснює віртуальні подожі материками, які вивчає... А на перерві - активний відпочинок, піклування про живу природу та початок нового дослідження.
Ніщо так не допомагає пізнавати світ, як подорожі!
Сьогодні у 4-В класі (вч.А.Павлюк) відбувся чудовий урок природознавства, який підготували самі діти. Учні ділилися своїми враженнями про відвідані країни, частини світу. Ми довідалися про особливості клімату, рослинного і тваринного світу Азії та Америки. Побачили фото рідкісних тварин та почули про них цікаві факти. Навіть покуштували смачненький кумкват (японський апельсин). Тепер спробуємо його виростити вдома і в класі з кісточок.
Наука - це цікаво!
Учні 4-В класу під керівництвом Аліси Павлюк узяли участь у проекті "Інженерний тиждень", в основі якого лежить концепція STEM-освіти.
Кожен учень став частиною інженерної спільноти та отримав можливість проявити свої здібності та втілити власне рішення поставленої задачі.
Приємно відчувати себе дотичними до великої справи!
Під патронатом МОН України та за підтримки проекту USAID "ВзаємоДія" в Україні уп'яте відбувся Всесвітній День Гідності. У 2019 за кількістю зареєстрованих учасників (862 небайдужих освітян) він став наймасовішим у Європі. Вперше долучилась до цього заходу і наша школа. В подарунок ми отримали сертифікати та календар «Хороша людина. Цінності в дії". Організатори зазначають, що ці ексклюзивні календарі неможливо придбати, вони створені спільними творчими зусиллями виключно для дарування - за магістральної підтримки USAID_ВзаємоДія та у співпраці з проєктом Happy Ukraine, Amnesty International Ukraine і Фондом розвитку та підтримки молодого мистецтва SLAVA FROLOVA - GROUP. Всі ілюстрації у них - це малюнки дітей з Всеукраїнського конкурсу Rockit`19 про любов, щастя, мир, радість, свободу, милосердя.
День Соборності України - свято рідного краю. Педагогом-організатором Vira Kosar був реалізований проєкт "Моя Україна-єдина країна!". Його метою було поглиблення знань учнів про історичний факт злуки українського народу, його значення, виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини.
Молодше покоління незалежної України вірить, що територіальна цілісність нашої держави, скріплена кров'ю мільйонів незламних борців, навіки залишиться непорушною.
Уміння навчатися упродовж життя - головна риса, необхідна сучасному вчителю.
На зимових канікулалах колектив ЗШ N26 активно працював над наповненням власної методичної скарбнички. Педагоги школи відвідали семінар "Сучасні методи для розвитку інтелекту та тренування мозку" та тренінг для вчителів НУШ "Ми дослідники!". А ще взяли участь у наймасовішій Різдвяній ході та встановленні рекорду України. Серед 660 зірок сяяла і наша.
Канікули, канікули, відпочивати ніколи! Підвищуємо фахову майстерність. На засіданні методичного об'єднання Аліса Павлюк ознайомила педагогів школи з матерілами заходу "Віруси. Бактерії. Мікроби. Захист від хвороб"; провела майстер-клас із застосування онлайн-вікторин Kahoot! та SWOT-аналізу на уроках у початковій школі. До нового семестру приступаємо з цікавими ідеями вдосконалення навчального процесу!
Що може бути кращим за запальні танці напередодні новорічних свят! Запорукою веселого свята стали найкращі музичні хіти та запальні танці. Щирим дитячим емоціям не було меж. Дискотека вийшла на славу.
Що люблять їсти наші діти? Цукерки, морозиво, піцу... Цей перелік може бути довгий! Та чи є у ньому САЛО?) До сьогоднішнього дня ми були впевнені, що ні! Але розповідь про цей національний продукт і про наші українські традиції, пов'язані зі споживанням сала, для малих школярів із 1-В стала беззаперечним аргументом - сало смачне і корисне, і його треба їсти!
А почалося все так: з метою дослідження умов, необхідних для життя рослини, ми посадили у грунт цибулю. Виросла вона на вікні зелена та пишна! Треба їсти! А з чим найкраще смакує цибулька? Ну звісно, з салом і чорним хлібом! Ось і організували такий собі "вітамінний" перекус. Ну й смакота! З'їли все та ще й було мало! Ну що ж, наступного разу посадимо цибулі більше!
А дивлячись на дітей, які з апетитом смакували салом, на думку спадали слова: КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ!
Відеоверсія - на нашому YouTube каналі тут
Навчання - це круто, а навчання з радістю - це суперкруто!
Ось і закінчився останній навчальний тиждень у 2019 році, впродовж якого учні 4-В не тільки навчалися, а й розважалися: сходили в кінотеатр; потанцювали на крутезній дискотеці, підготовленій Vira Kosar, Лідія Штангрет та Оксана Сачинська; влаштували веселу фотосесію, за організацію якої дякуємо Софійці та її мамі Ольга Цанцариди; спільно зі студенткою коледжу Тетяною Гринишак, яка була разом з нами більше місяця, створили на добру згадку веселого сніговичка.
Та головне, підбили підсумки навчальних досягнень семестру, що минає!
Як завжди, з інтересом та захопленням, виконали фінальні тести з природознавства та української мови за допомогою онлайн-сервісу "Kahoot", а також зібрали щедрий врожай дипломів та сертифікатів за участь в онлайн олімпіадах і конкурсах.
Дякую моїм розумникам і розумничкам за працю! Веселих канікул!
23 грудня новорічний настрій наповнив 3-Б завдяки майстер класу "Новорічні іграшки". Дякуючи чарівним майстриням Василині і Людмилі. Діти були наскільки захоплені роботою, що батьки не могли їх відірвати від спілкування з нашими милими гостями.
Ось таку красу отримали.
Щиро радіємо досягненням наших учителів!
Вітаємо Алісу Георгіївну з почесною відзнакою!
Чудовий день 19 грудня покликало весь 3- Б з батьками на свято, якого чекають щороку не тільки українці, а дуже багато людей у світі. Казковий настрій, чарівні пісні, заворожуючі таночки і свято прекрасне!!! Велика подяка нашим вчителям : Лідії Іванівні та Оксані Ярославівні за прекрасне дійство!!!
У школі нудьгувати ніколи!
У передсвятковий тиждень учні 4-В класу встигли зробити багато важливих і корисних справ: взяли участь в акції милосердя, власноруч виготовили чудові прикраси для новорічної ялинки, розписали пряники, написали кілька контрольних, влаштували чайну церемонію, навчилися танцювати та досхочу повеселили
ся!
День Святого Миколая - це свято, яке приносить радість як дітям, так і дорослим . Щоб зустрітися зі справжнім Чудотворцем особисто, учні та батьки 4-А класу вирушили у захоплюючу мандрівку до села Яблуниці на "Полонину Перці" в Садибу Святого Миколая. Діти розповіли про свої бажання, мрії та добрі вчинки, познайомилися з чарівною хатинкою, де живе Святий Миколай, передали свої листи з найзаповітнішими мріями та отримали солодкі смаколики.
У Миколая багато справ, тому четвертокласники допомогли відкрити головну ялинку в Буковелі. Всі ці події викликали справжній різдвяний настрій та чудову казку.



Напередодні свят всі чекають казки, чуда, подарунків. Мабуть особливого чуда чекають хворі люди, а особливо діти. У нашій школі відбулась акція, "Святий Миколай прийде до всіх дітей". Вже не один рік ми організуємо маленьке чудо для онкохворих діток, які перебувають на лікуванні в ОДКЛ, щоб подаруночки змогли їх відволікти від болю і принесли крихітку щастя і чудо в їхнє життя. Дякуємо усім хто долучися до даної акції, добра Вам і милосердя!
Свято наближається...Світ навколо стає яскравішим, очі сяють від задоволення, а у житті відбуваються приємні і незабутні пригоди. "Маленькі Таємні Санти 3-В класу" з найкращими побажаннями виготовляли янголят і медові пряники для своїх нових друзів. Сьогодні стало відомо, куди ми надішлемо свої подарунки. Це учні 4-А класу з міста Сєвєродонецька Луганської області. Це наші нові друзі серед Розумників!
З давніх давен Україна славиться величними святами та обрядами. Одним із свят, яке завжди відзначали наші дідусі та бабусі було свято, особливо важливе для молоді - День Андрія Первозванного.
Учні 4-А класу провели захід "Андріївські вечорниці", на якому повернули усіх гостей в далеке минуле, щоб нагадати красу та цінність українських звичаїв.
А ви вірите в казку та дива?
Сьогодні учні 2-А класу переконалися, що вони існують. Адже де, як не в Маєтку Святого Миколая, трапляються дива? Зустріч із Чудотворцем, святкова атмосфера та виготовлення ялинкової прикраси власноруч дозволили дітям поринути у казку.
А ми посватали морквинку)!
Розважаючись, вивчаємо народні традиції!
В жовтні висаджено 18 туй, які прикрасили подвір'я рідної школи. Ось яка гарна згадка залишиться від наших випускників!
Наша школа завжди в тренді!
Цілий травень 2019 року наші батьки, вчителі, їх друзі, родичі, навіть зовсім чужі люди віддавали свої голоси за наш проект у конкурсі "Бюджет участі"! І як результат - найбільша кількість голосів за всю історію існування "Бюджету участі" - 2847. І як наша перемога - новий спортивний майданчик!!! Ми щиро вдячні міському голові Руслан Марцінків за таку чудову можливість і всім, хто за нас голосував та вболівав!!!
Відкриття спортивного майданчика дивіться тут
Добро робити легко! Спільно зібрані речі , корма та кошти для наших друзів менших! Бути добру!
Україна уп'яте долучилася до Всесвітнього Дня Гідності. Взяли участь у цій події й учні 4-В класу під керівництвом А.Павлюк. На уроці-дискусії діти вчилися керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях. Говорили про доброчесність, етику та навіть про запобігання корупції!
З'ясували, що кожен з нас уже сьогодні може зробити для збереження нашого спільного дому - планети Земля.
Згадали про Голодомор та Революцію Гідності.
Насамкінець узяли участь у марафоні написання листів від Amnesty International в Україні на підтримку сміливих дітей та підлітків із різних країн світу, які борються за права людини. Кожен учень обрав історію, яка його найбільше вразила. А ще домовилися написати собі листа в майбутнє з поясненням свого розуміння поняття "гідність".
Хто сказав, що в школі нудно?!
Якщо запропонувати дітям те, що вони люблять - ігри, то навчання стає веселим та захопливим.
У 4-В класі ігри на уроках уже стали традицією. Окрім електронних ігор "Розумники" та "Вчи.юа", учні з нетерпінням очікують змагань "Найспритніший читач" із застосуваням настільної гри від Тм Розумники "Читака". Та беззаперечним фаворитом стали онлайн-вікторини та тести.
Такий азарт та зацікавлення на уроках - мрія кожного вчителя!
Ми щиро вдячні батькам учениці 3-В класу Ільницької Анастасії за подарований диван у кабінет психолога. Тепер у нас затишно і комфортно!
Чи бувають корисні бактерії? Як захиститись від хвороб?
На ці та інші цікаві й важливі запитання шукали відповіді учні 4-В класу на уроці "Віруси. Бактерії. Мікроби. Захист від хвороб".
Підсумок уроку у вигляді інтерактивного тесту викликав неабияке захоплення!
Найкращі знавці української мови ЗШ N26 - учасники шкільного туру Міжнародного конкурсу ім. П.Яцика!
Хто здоровий, той сміється,
Все йому в житті вдається,
Радість б'ється в нім щоднини
Це ж чудово для людини!
Сьогодні, 15.11.2019 р., у 4-А класі відбулися змагання,, Веселі старти ", приурочені Всесвітньому дню філософії. Нові ідеї та нестандартні рішення народжуються саме у спорті.
Свою вправність та швидкість четвертокласники демонстрували у різноманітних естафетах.
У результаті цікавої та напруженої боротьби команди вибороли почесні призові місця - І і ІІ.
Під час змагань діти разом зі своїми матусями показали, як уміють долати труднощі, підтримувати один одного, проявили згуртованість, організованість та взаємодопомогу.
Дякуємо всім учасникам та вболівальникам!
Шукаємо шляхи урізноманітнення освітнього процесу.
Цього тижня А.Павлюк на методичному кластері ознайомила педагогів з настільними іграми @Тм Розумники "Читака", "33 і 3 бобри" та "Білчин склад". Вчителі із захопленням та азартом пограли в ігри, обговорили можливості їх використання та вирішили - іграм бути!
Учні нашої школи є постійними учасниками олімпіади з української мови від освітнього проекту "Всеосвіта". А учні 2-Б та 4-В класів узяли участь у розіграші приза і виграли східну головоломку "Танграм". Ми дякуємо всім, хто підтримав нас своїми голосами.
Радіємо, коли мрії здійснюються!
Завдяки ініціативним та активним батькам, за кошти Піклувальної ради було придбано посудомийну машину!
Щороку до учнів 4-В класу приходять в гості студенти медичного університету - майбутні стоматологи. І щоразу - з новою казковою історією, цікавими завданнями та подарунками.
Сьогодні школярі закріпили свої знання про догляд за ротовою порожниною, позмагалися у кмітливості та довідалися дещо нове. Ну і, звісно, отримали подарунки - зубні щітки та смачні соковиті яблучка!
Правильне та збалансоване харчування — це запорука здоров’я та довголіття.
Закладені у дитинстві харчові звички визначають поведінку і стан здоров’я у дорослому віці! Дізнайся більше про продукти харчування від наших учнів - тут
Як парость виноградної лози, плекайте мову...
День української писемності у 1-В класі був відзначений мовною вікториною - веселим інтелектуальним змаганням між командами "Соняшник" і "Калина". Хто більше знає цікавих фактів про Україну і героїв українських казок, хто швидше збере картинку із пазлів і "наповнить" кошик яблуками зі словами ввічливості, чия команда більше та виразніше розкаже віршів про рідну мову, хто швидше складе із розсипаних літер слова.
Перші кроки пізнання рідної мови...
До Дня української писемності учні 1-А класу провели вікторину «Рідна мова- диво калинове». Діти виконували цікаві завдання, розгадували ребуси. Домовились вивчати і берегти рідну мову!
Фінансова грамотність дитини - одна з ключових компетентностей НУШ.
В рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності, в нашій школі відбулося методичне об'єднання вчителів та вихователів ГПД. Педагоги обговорювали можливі шляхи підвищення рівня фінансової грамотності молодших школярів, виховання звички до заощаджень.
Аліса Павлюк презентувала вчителям дидактичну настільну гру "Манині мані" @Тм Розумники, яка може стати першою сходинкою у розвитку фінансової грамотності школярів.
2847 !!!
Стільки голосів зібрала наша шкільна родина, щоб діти мали можливість грати у різноманітні ігри на новому стадіоні !!!!
Щиро дякуємо нашим батькам та їхнім друзям за активне голосування! Ми вдячні родині Максима Поповича за викоренені дерева і кущі на цій території, родинам Терещенка Владислава, Семенчук Анни та Ільківа Артура, приватному підприємцю Ользі Сорочан за вчасно та якісно проведені роботи зі створення "зеленого килима".
Висловлюємо подяку міській програмі "Бюджет участі", завдяки якій ми реалізували таку чудову ідею і отримали сучасний спортивний майданчик!!!
Більше на нашому YouTube каналі - ВІДКРИТТЯ СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА ЗШ №26
Чи може планшет стати засобом для навчання? З електронно освітніми ігровими ресурсами - легко .
23.10.2019 р. у м. Києві відбулася конференція "Всеукраїнський проєкт "Розумники" (Smart Kids) для початкової школи". Діяла виставка "Інноватика в сучасній освіті". Було запрошено вчителів, які є учасниками проєкту. Наша вчителька, Тетяна Бурцева, виступила з доповіддю "Інновація в освіті - основа сучасного навчання молодших школярів".
Комфортне середовище, нові знайомства, обмін досвідом залишили незабутні враження та спогади.
Формуємо компетентності не тільки на уроках, а й беручи участь у конкурсах! 23 жовтня на базі ліцею імені В.Чорновола відбувся загальноміський конкурс "Ми - за здорове харчування" серед учнів 4-5 класів шкіл Івано-Франківська.
Нашу школу гідно представив учень 4-В класу Олександр Павликівський та отримав грамоту за зайняте ІІ командне місце. Захід сподобався не лише учням, а й батькам, адже було пізнавально і весело, була створена ситуація успіху для учнів. Ми щиро вдячні всім, хто долучився до організації та проведення цього конкурсу!
Якою людиною ти станеш, визначать два чинники: люди, з яким спілкуєшся, і книги, які читаєш.
Робін Шарма
Тиждень, що минає, учні 4-В присвятили книзі. Ми ознайомилися з цікавою інформацією про різні бібліотеки світу, яку підготувала Оксана Ярославівна Сачинська разом з вихователями ГПД до міжнародного дня шкільних бібліотек, почитали книги ручної роботи, створені учнями нашої школи, відвідали міську дитячу бібліотеку та ознайомилися з фондом читального залу, започаткували довготривалий проект "Мої прочитані книги".
Учні прийняли рішення щодня виділяти час на читання, щоб після осінніх канікул представити перші результати проекту.
Наші вчителі діляться досвідом роботи зі студентами Прикарпатського університету не тільки в стінах школи.
Вчителя 4-В класу, Павлюк Алісу Георгіївну, запросили виступити перед здобувачами освітньо-кваліфікаційного рівня магістр педагогічного факультету. Педагог ділилася враженнями від участі в національній премії Global Teacher Prize Ukraine 2019 та досвідом роботи з електронними освітніми ресурсами. Студенти спробували себе в ролі учнів, що навчаються за технологією "Розумники" (Smart Kids), легко впоралися з усіма завданнями та переконалися, що педагогічні ігри значно пожвавлюють освітній процес.
Наука - це захопливо, весело та доступно! Саме такий висновок зробили учні 1, 2, 3 та 4 класів школи N26 після майстер-класу "Крута наука" в Центрі розвитку дітей та батьків "Розумники".
Школярі спробували себе у ролі справжніх дослідників, адже самі все спостерігали, випробовували, робили власні висновки та відкриття. Кожен відчув себе генієм!
Дякуємо @Розумники центр розвитку дітей та батьків за запрошення! Завдяки вам наука справді стає крутою.
Майстер-клас з бездоганного етикету чудово засвоїли учні 3-В класу на базі готелю "Надія". Всі залишились задоволені та ситі)
Які продукти корисні для мозку? Як виглядає глютен та з чим його "їдять"? Для чого пити воду? З чого складається "Снікерс" і чим його краще замінити?
Відповіді на ці та інші питання дізналися сьогодні учні 4-В класу на майстер-класі "Наукова кухня" від Наукового містечка "Нова енергія" в рамках Декадника культури здорового харчування. Діти зрозуміли, що правильне харчування - запорука здоров'я.
Учні 3-В класу відвідали центр розвитку дітей та батьків "Розумники". Було весело, цікаво і пізнавально!
Що може бути ціннішим, ніж час, проведений з близькими та друзями?
День захисника України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці учні 4-В класу відзначили активно. Свою мужність та витривалість загартовували непростими випробуваннями: зробили майже 20 тисяч кроків, подолали складний туристичний маршрут, дізналися про історію опришівського руху та побачили неймовірну красу Скель Довбуша. А ще були змагання, ігри та пікнік.
День був насиченим та цікавим. Учні та батьки 4 -В до захисту Вітчизни готові!
Юний природознавець, Кочуровський Ігор учень 4-А класу, виборов почесне 2 командне місце серед учнів 4-5 класів у загальноміському квесті "Юні знавці природи", який відбувся на базі ліцею №13. Вітаємо нашого Ігорчика!
Як стати успішним у житті? Яку професію обрати? Ці таємниці учням 4-х класів відкрила профорієнтаційна зустріч з ІТ - спеціалістами (у рамках проєкту "Join_IT"). Мета зустрічі - залучення підростаючого покоління до сфери інформаційних технологій. Інформаційні технології набирають великого та стрімкого зросту. У них завжди багато нововведень. Тут, практично щодня, з'являються найрізноманітніші проєкти і розробки. Кількість фахівців в даній галузі збільшується з кожним роком і попит на них також зростає. Отже, ким стати? Часу для роздумів у наших школярів вдосталь.
Хімія - це цікаво! Хімія - це весело! У цьому переконалися учні школи N26. Висловлюємо подяку доцентам кафедри хімії середовища та хімічної освіти Прикарпатського університету Лілії Мідак, Ользі Кузишин та студентам спеціальності "Середня освіта (хімія)" групи 21 за чудове пізнавальне шоу!
Як зберегти зір? Про це дізнавалися сьогодні учні 4-В класу на Всеукраїнському уроці, який проходив у рамках проекту "Здоровий зір". На уроці школярі з'ясовували причини, що можуть призвести до погіршення зору, складали правила, виконання яких допоможе зберегти зір, ознайомилися з переліком продуктів, корисних для зору та довідались цікаві факти про зір. Головний висновок уроку - зберегти зір можливо!
Навчання в школі - це не тільки час відкриттів та нового досвіду для дітей, але й для сучасного вчителя. Новій українській школі потрібен професійно компетентний, творчий педагог , здатний активно долучатися до інноваційних змін. Цьому в значній мірі сприяє робота Школи молодого вчителя.
08.10 2019 р. на базі нашої школи відбулося міське засідання молодих вчителів з теми "Вивчення нормативних та інструктивно - методичних документів у початковій школі". Відкрила засідання З. Галас - методист інформаційно-методичного центру Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради з доповіддю "Концепція Нової української школи". Виступили вчителі: Т. Бурцева - керівник Школи молодого вчителя з теми "Особливості формувального оцінювання" та Р. Мельник-вчитель початкових класів з теми "Ситуація успіху". Робота з молодими вчителями міста є невід'ємною частиною у Новій школі.
Краще один раз побачити, ніж сто раз почути. В цьому переконалися наші учні та батьки. У середу, 2 жовтня, колектив 2-А класу разом із класним керівником Кісь Н.З. взяли участь у навчальній екскурсії рідним краєм. Вони відвідали музей архітектури та побуту Прикарпаття, а також Галицький національний природний парк. Діти змогли спостерігати за осінніми змінами в природі, життям диких тварин та птахів. Екскурсія пройшла весело, цікаво та пізнавально.
Маємо дбати про тварин, бо ми - відповідальні господарі на своїй землі! Тому сьогодні, 2 жовтня, у 4-А класі було проведено урок доброти (До Всесвітнього дня тварин). Учні із захопленням розповідали про своїх домашніх улюбленців, брали активну участь в екологічній вікторині, переглянули та обговорили мультфільм "Забери мене додому", інсценізували ситуації поводження з дикими та свійськими тваринами. "Дити, гуманно ставитися до братів наших менших закликаємо усіх!" - підсумували діти на завершення уроку.
Міжнародний день ненасильства відзначається щорічно 2 жовтня. Саме в цей день 1869 року народився основоположник протидії насильству в усьому світі - Махатма Ганді. На запрошення віртуальних друзів з київських шкіл, учні 4-В класу взяли участь у проекті "Школа без булінгу, сім'я без насильства". У нас пройшов "Урок дружби", на якому школярі вчилися протидіяти булінгу та практично застосовували набуті знання в інсценівках-ситуаціях цькування. Наприкінці уроку учні підписали "Угоду про протидію булінгу". Усі погодилися з висновком, що дружба - це чудово!
Ми горді з того, що працю вчителя відзначено Подякою голови міста - Руслана Марцінківа! Вітаємо нашу Алісу Георгіївну!
У фонді нашої шкільної бібліотеки з'явилися нові книги сучасних авторів, які дають змогу нашим учням ознайомитися із сучасною літературою. Педагогічний та батьківський колективи щиро вдячні фракції ВО"Свобода" в Івано-Франківській міській раді, міському голові Руслан Марцінків та депутатові Верховної Ради Оксана Савчук за подарований сертифікат на придбання художньої літератури!
"Розфарбовуємо" навчальний процес - «Фіолетова п’ятниця». День пройшов на високому емоційному підйомі, а це, в свою чергу, стимулює пізнавально-розумову активність учнів, підвищує їх працездатність на 30-40%, робить шкільне життя цікавим та різноманітним.
Черпаємо натхнення від природи!7 вересня цього року вчительський колектив ЗШ №26 зробив своє перше (у такому складі) сходження на Говерлу. Подолати найвищу вершину Карпат було нелегко, але прагнення осягнути красу гір із висоти, підняти там український прапор і загартувати свій дух було незрівнянно більшим! Ми по-справжньому відчули правдивість вислову "Краще гір можуть бути тільки гори...", а ще силу і підтримку колективного духу.
Цей похід був приурочений Всеукраїнському Олімпійському тижню. Навчальний рік розпочався вдало!
У здоровому тілі - здоровий дух! Ось в такий цікавий та дієвий метод популяризації здорового способу життя, минув наш День здоров'я!






Милосердя - це величезна сила, що зв'язує і об'єднує людей.
Дорога шкільна родино! Завдяки милосердю та небайдужості наших учнів, батьків, вчителів в рамках всеукраїнської акції "Благодійність замість квітів" було зібрано 32 187грн і 100$ США. З них 22 187 і 100$ США передано сім'ї Клапчука Михайла, 2003р.н. з села Корнич, Коломийського району. Діагноз: Лімфома Беркітта з ускладненням гепатит В і С, цероз печінки, повністю пригнічений імунітет. Та 10 000 грн передано сім'ї Братковник Тетянки, 2007р.н. з Івано-Франківська. Діагноз: пухлина правої підкіркової ділянки головного мозку.
Сподіваємося, що благодійна допомога змінить життя цих діток та їхніх сімей на краще. Творимо добро й надалі!
Світлий вересень знову скликає у чудовий і радісний час.
Школа двері для нас відчиняє і запрошує в затишний клас.
День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято вчителів, учнів, батьків і наших друзів, свято, яке завжди об’єднує дружню родину 26 школи.
А яке ж свято без подарунків? Нас привітали міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, народний депутат Оксана Савчук та Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.
"2019 -2020 н.р.:виклики та преспективи". "Шляхи ефективності роботи школи у 2019-2020 н.р."."Робота школи в нових умовах сьогодення".
"Добрий початок - половина справи" - каже народна мудрість. Тому зміни в освіті починаємо з себе! 28.08.2019р. на педагогічній раді школи працювали над проблемою "Як зробити навчання в школі ефективним, цікавим і креативним".
У нас чудова новина!
Наша колега Павлюк Аліса Георгіївна потрапила в ТОП - 50 напівфіналістів премії Global Teacher Prize Ukraine 2019! Аліса Георгіївна одна із семи вчителів початкових класів, що потрапили в напівфінал конкурсу, і єдина представниця Івано-Франківської області.
Найяскравіші спогади цього навчального року - пришкільний табір!
Кажуть, що в руках глина оживає, а глиняний виріб можна порівняти з чарівною живою істотою.
Учні 3-В класу (кл.керівник А.Павлюк) мали нагоду переконатися в цьому. Вони випробували себе в ролі гончарів, долучившись до створення керамічних виробів — давнього ремесла українців.
Ліплення з глини та робота з гончарним кругом залишили в дітей незабутні враження.
Великдень - одне з найбільших християнських свят, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом.
Нам дуже б хотілося, щоб наші військові на Великодні свята відчули затишок рідних домівок. Саме це об'єднало навколо себе усіх педагогів, батьків та дітей нашої школи. Спільно з Мальтійською службою допомоги та Музеєм Небесної Сотні ми провели благодійну акцію "Передай захисникам тепло свого серця". Усі радо відгукнулися і ми зібрали : медикаменти, засоби особистої гігієни, продукти харчування.
Дуже дякуємо усім хто долучився до даної акції!!! Ми сподіваємось, що тепло сердець наших вихованців буде оберігати захисників України!
Свято наближається!
Наша школа з кожним днем стає привабливою та прекрасною! І все це завдяки творчим і креативним працівникам та батькам!!!!
Ці маленькі сонечка- учні 1-Б класу ЗШ 1 ступеня № 26. Дітки разом зі своїм чудовим вчителем Мельник Р. М. не тільки розмалювали прянички для наших захисників,які перебувають у львівському шпиталі,а ще намалювали таки зворушливі малюночки,листівочки.Вони прекрасні дітки,дуже творчі і неймовірно відкриті:)))))
З таким настроєм, як учні 26 школи садили квіти, в насіння просто немає шансів не прорости. 1-Б клас підготували клумбу поруч зі школою для зустрічі з літом. Екорух "місто квітів" у дії. Приєднуйтеся й ви!
18 квітня 2019 року відбувся загальноміський конкурс читців сучасної української поезії серед учнів 1 - 4 класів.
Наш Матковський Ігорчик зайняв ІІ місце у номінації "Майстер декламації". Вітаємо Ігорчика!
Особлива подяка мамі Галині Володимирівні і татові Петру Єгоровичу за допомогу і підтримку синочка. Щиро Вам дякуємо!!!
Ми щиро вдячні родині Даринки Луцької за таку чудову писанку! Вона стане частинкою великої писанки, яка прикрашатиме центр міста на Великдень!!!
Всім відомо, що шахи - це чудовий вид спорту, де можна виявити свій інтелект.
Нещодавно в Івано-Франківську відбувся шаховий турнір серед школярів. Честь нашої рідної 26 школи захищали Касапчук Сашко (4-А кл.), Гушпіт Лук'ян (4-В кл.) і Балюк Андрійко (3-А кл.).
Команда цих шахових інтелектуалів зайняла 2 місце! Це чудовий результат! Вітаємо і пишаємося вами!
Конкурс саморобних книжок, презентація відео робіт «Моя улюблена книжка», акція «Подаруй школі книгу», різноманітні читацькі вікторини, екскурсії у бібліотеки міста, флеш-моб «Книжка замість телефона» - все це упродовж Тижня дитячої книги! Ми переконались, що наші діти люблять читати!
Сьогодні учні 3-Б класу (класний керівник Букачевська В. Р.) відвідали Пожежну частину №1.
Учениці 3-Б класу (класний керівник Букачевська В. Р.) Бондар Софійка і Кретович Діанка долучились до акції "Єднаймо барви України".
"Хто багато читає, той багато знає'', - так кажуть у народі. І це правда. Учні 3-А, 3-Б та 3-В класів не тільки люблять читати, але й у рамках "Тижня дитячої книги" взяли активну участь у створенні власних книжок - соморобок.
На канікулах вчимося!
Наші педагоги під час канікул не байдикують! 27.03.2019 ми відвідали приватні і державні школи Львова. Запозичили цікаві ідеї, які плануємо втілювати. Та зрозуміли, що наша школа - НАЙКРАЩА!!!
Як приємно знати, що ти щось дізнався!
Ж. Мольєр
Багато цікавого дізналися наші педагоги, відвідавши семінар-тренінг «Підвищення академічної культури та попередження порушень академічної доброчесності в початковій школі». Ми щиро вдячні організаторам даного заходу - директору ГО «Центр дослідження комунікації» Наталії Гошилик і координатору центру «Вікно в Америку» Людмилі Жирик
Маленькі науковці. З 18.03 по 22.03 у нас в школі був захопливий тиждень: презентація власних проектів, "відвідування" лікарні для ведмедиків, демонстрація хімічних дослідів, конкурс "Що?Де?Коли?", тренінг "Психологія- цікава наука", виставка "Визначні досягнення світу"! Ми впевнені, що кожна дитина відкрила в собі маленького дослідника!
Учні 3-В класу є постійними учасниками олімпіад та конкурсів від проекту "Всеосвіта". І вже вдруге - переможцями розіграшу призів. На цей раз ми отримали чудову гру від ТМ Розумники "Читака". Тепер вдосконалювати компетенції навчатися, думати і співпрацювати стало надзвичайно цікаво.
Дякуємо проекту "Всеосвіта" за надану можливість та ТМ Розумники за чудову гру.
А всім, хто за нас проголосував - дякуємо за підтримку!
21 березня 2019 року на базі ЗШ І ступеня № 26 відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів на тему «Допоміжні засоби у роботі вчителя-логопеда з корекції писемного мовлення».
Вже третій рік поспіль Івано-Франківська ЗШ I ступеня N26 бере участь у всеукраїнському експерименті "Розумники". За цей час учителі-учасники проекту А.Павлюк, Т.Бурцева, Л.Крайник, М.Касюк пройшли навчання в Академії Smart Kids, дали багато відкритих уроків, майстер-класів для колег та студентів Прикарпатського університету, знялися у відеосюжетах місцевого телебачення, дали інтерв'ю, вчитель 3-В класу А.Павлюк ділилася досвідом застосування ЕОІР на Міжнародній науковій конференції...
Приємно відчувати себе дотичними до великої справи, змінювати уявлення про освітній простір, робити його сучасним та цікавим для дітей...
А ще приємніше поспілкуватися з однодумцями, інноваторами, креативними особистостями, якими є вчителі-учасники проекту з різних куточків України та колектив видавництва "Розумники".
Не перемога, але УСПІХ!
Наші вчителі взяли участь у конкурсі "Що?Де?Коли?". Ми змагались з командами 7-ми шкіл (які "не побоялись" продемонструвати свій інтелектуальний рівень) і вибороли 4-місце! Ось які ми молодці!!!
"Творцем може бути кожен, якщо у нього є те, що його надихає ''.
Платон
Юні митці чарівного пензля, учні 3-А класу, а саме: Бубен П., Герула О., Кочуровський І., Марухній А. та Шемелько П., вчаться бачити красу життя у мистецтві. З метою розвитку творчих здібностей діти брали участь (від асоціації "Ноосфери'') у конкурсі малюнків з теми "Космічні канікули''. Кожна робота по-своєму яскрава, загадкова, фантастична.
Успіху і перемоги, юні художники!
"Змагаючись-навчаємось!'' - так кажуть маленькі розумники 3-А класу. У рамках Тижня науки нас очікував приємний сюрприз-перемога в онлайн - олімпіадах з математики та української мови. Рибіцька Вікторія, зі 100 балів отримала 100! Раді за тебе, Вікторіє! Так тримати!
З метою перевірки своїх знань та творчих здібностей, учні 3-А класу брали участь у зимовій олімпіаді з української мови. Нестандартні, інтерактивні завдання, зручний формат зацікавлює і спонукає до навчання. За активну участь ми отримали не тільки дипломи і сертифікати, а й чудові подарунки-яскравий перекидний календар і дидактичну гру з навчання грамоти від "Розумників". Щиро дякуємо всім, хто за нас уболівав. Ми задоволені нашими результатами! Не зупинятимося на досягнутому!
Пообіддя вихованців нашої школи теж насичене і веселе.
До прикладу, сьогодні на ГПД 2-А - 2-Б класів (Косар Віра Володимирівна) грали незвичайну та неймовірно цікаву гру "Супермаркет", яка допомагає розвивати математичні здібності, пам'ять, увагу, мислення, а також в невимушеній формі формує вміння співвідносити товар з певною сумою грошей.
Діткам дуже сподобалось Граючись-навчаємось!
Праця вчителя неможлива без творчості та гри.Тільки творчий вчитель може дати дитині відчути насолоду від навчання. 13.03.2019р., на базі Івано-Франківської ЗШ І ступеня №26(директор Н.Ільчишин, заступник Л.Сабодах) відбулося тренінгове заняття для студентів Прикарпатського національного університету ім.Василя Стефаника.
Вчителем початкових класів, Т.Бурцевою, було проведено майстер-клас "Використання ЕОІР у сучасній освіті прийомами ейдетичного запам'ятовування".
Майстер-клас складався з двох блоків. У першому блоці студенти знайомилися з використанням на уроках математики та української мови педагогічних ігор "Розумники". Другий блок був присвячений ейдетичним прийомам запам'ятовування.
06.03.2019р. на базі ЗШ І ступеня N26 відбулися практичні заняття для студентів ІІ курсу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, спеціальності "Початкова освіта" на тему "Впровадження інноваційних форм навчання на уроках навчання у початковій школі". Свою майстерність демонстрували вчителі Кальянова Ольга Ярославівна, вчитель 4-В класу, Букачевська Вікторія Романівна, вчитель 3-Б класу та Крайник Леся Миколаївна, вчитель 2-В класу.
05.03.2019 р. відбувся загальноміський конкурс читців поезії, присвячений 205-ій річниці від дня народження Т. Шевченка. Особливо блискучим був виступ нашої учениці 3-А класу, Череп Ірини. Вона посіла І місце у номінації "Авторська поезія". Іринко, вітаємо! Пишаємося тобою!
Пам'яті Великого Кобзаря!
27.02 у ЗШ N26 відбувся пізнавальний захід, приурочений пам'яті Тараса Григоровича Шевченка. Діти дізналися багато цікавого про життя та творчість Тараса Шевченка. А Череп Іринка (3-А), Іванишин Каріночка (3-Б) та Гошилик Роксоланка (3-В) декламували власні твори про поета.
Навчаємо дітей разом: учитель та батьки.
Тільки разом із батьками, спільними зусиллями, вчителі можуть дати дітям велике людське щастя
В.Сухомлинський
Одним із ключових компонентів Нової української школи є педагогіка партнерства, в основі якої лежить тісна співпраця та взаємодія між учителем, учнем і батьками. Саме у такій тісній співпраці відбувається освітній процес у ЗШ І ст. 26 (директор Наталія Ільчишин). Батьки ініціюють та втілюють у життя багато творчих ідей.
Пані Наталія, мама учениці 4-В класу Маргаритки Ткаченко, провела чудовий майстер-клас «Розмальовуємо пряники». Для кожного учня класу матуся власноруч напекла по три пряники різних форм. А вже оформлення їх – це творчість кожного зокрема.
Учні 4-В класу разом із класним керівником Ольгою Кальяновою дуже старалися! Фантазіям не було меж. Жодного схожого пряника!
Проведення майстер - класів від пані Наталії Ткаченко стало доброю традицією. За чотири роки навчання учнів у школі їх було дуже багато. Це і робота з солоного тіста в техніці "декупаж", і робота з дерев'яними паличками, і з нитками, і з тканиною та папером тощо.
Діти з великим захопленням працюють на таких заняттях.
«До такої роботи мене надихають наші діти. Результатом такої співпраці є не лише гарні вироби і здобуті вміння, а й щасливі, усміхнені обличчя малих школярів», - відгукується пані Наталія.
Стало доброю традицією нашої школи брати участь у Всеукраїнських інтернет-олімпіадах від проекту "Всеосвіта". Активними учасниками є учні 3-А класу (вч. Т. Бурцева), 3-Б класу (вч. В. Букачевська), 3-В класу (вч. А. Павлюк) та 4-В класу (вч. О. Кальянова). Обрали ми олімпіаду з української мови, тому що вважаємо, що кожен українець повинен досконало знати мову свого народу. Завдяки участі в олімпіаді, наші діти повторили, перевірили та поглибили рівень своїх знань з вивчених тем. А в нагороду за працю отримали сертифікати та дипломи. Дякуємо проекту "Всеосвіта" за можливість випробувати свої сили. Ми не зупинятимося на досягнутому!
"Тільки вперед-і ні кроку назад!" - кредо нашої дружньої учнівської команди.
Вітаємо нашу колегу, Павлюк Алісу Георгіївну, класного керівника 3-В класу, з успішним виступом на міжнародній науково-практичній конференції "Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освіті з темою "Застосування електронних освітніх ресурсів у 1-4 класах закладів загальної середньої освіти".

06.02.2019 р. на базі нашої школи відбувся загальноміський майстер-клас "Використання інтерактивних панелей у роботі вчителя Нової української школи". Наші педагоги-тренери Н. Кісь, Р. Мельник та Р. Ризюк ділились досвідом ефективного використання новітніх технологій в освітньому процесі.
Ми пишаємось нашими професіоналами!
Щохвилини в світі неефективно витрачається 1000 кВт енергії. Їх можна було б використати для освітлення 30000 будинків! Енергозбереження починається з кожного дому. З метою формування громадянської компетентності для учнів 3-В класу напередодні зимових канікул було проведене заняття "Енергозбереження у моєму домі", розроблене студією онлайн-освіти EdEra.
На занятті школярі дізнавалися: звідки ми отримуємо електроенергію, яка справжня вартість години роботи за комп’ютером або чашкою чаю, яких правил енергозбереження слід дотримуватись.
Сподіваємось, що отримані знання допоможуть дітям ефективно використовувати електроенергію у власних домівках.
Всі звикли, що батьки приходять до школи подивитися на свято, яке підготували їхні дітки. А в нас усе навпаки!
Вистава "Ніч перед Різдвом" у виконанні батьківського колективу 3-В класу була яскрава, весела, незабутня!
Діти і гості свята були в захваті від святкового дійства.
Напередодні Нового року приємно отримувати подарунки... А ще приємніше дарувати їх іншим! Саме тому учні 3-В класу вирішили взяти участь в акції "Таємний Санта" від проекту "Розумники".
Ми стали Таємним Сантою для учнів класу "Розумники" школи №269 міста Києва. Тепер 35 учнів 3-А класу цієї школи зможуть ознайомитися з архітектурою міста Івано-Франківська за допомогою настільної гри, розробленої ініціативою збереження архітектурної спадщини міста #ФранківськЯкийТребаБерегти.
А для нас надійшов подарунок від учнів 2-А класу Косівської ЗОШ №1. Дітки дуже зраділи оригінальним новорічним виробам та солодощам!
Солодкий майстер-клас в 2-А класі (класний керівник Чекалюк А.Я.) від Ткаченко Н.
У передочікуванні різдвяно-новорічних свят, учні 3-А класу здійснили поїздку до резиденції Святого Миколая у м. Львові.Малята мали можливість побувати у казковій оселі чудотворця Миколая, зустрітися з ельфами та загадати найпотаємніші бажання. Також ми завітали до шоколадної майстерні і власноруч виготовили шоколадні вироби. З солодкими дарунками очікуємо дива, яке ось-ось настане для всіх нас.
Учні 3-А класу брали участь у конкурсі "Екологічна грамотність" від проекту "Всеосвіта". Пройшовши успішно тестування з екологічних тем, ми вирішили допомогти нашим зимуючим птахам. Для них виготовили годівнички.
Творіть добро і тоді світ стане кращим!
Щорічний Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика якраз і покликаний, щоб утвердити престиж української мови серед молоді. У ньому беруть участь понад 5 млн. школярів з 20 країн світу. Наша школа- не виняток! Ми теж є активними учасниками цього мовного конкурсу. Ось переможці шкільного туру.
Попри те, що на дворі вже сніг, учні 3-В класу в останній тиждень осені показали батькам свято-презентацію "Український ярмарок".
На виставі школярі ознайомили уявних гостей з Америки та Китаю з українськими традиціями та звичаями.
В кінці свята "іноземці" переконалися, що Україна - чудова країна, в якої є чому повчитися!
22 листопада учні 3-Б класу відвідали Музей Небесної Сотні.
Дітки дізналися в подробицях про Майдан Гідності, вшанували хвилиною мовчання Героїв України, що полягли за нашу свободу і незалежність...
Виникало в діток багато питань, роздумів...
А у Софійки Бондар навіть народився вірш:
Ми - не раби!
Ми не раби російські!
Ми не повинні їм служить,
Бо ми - українці!
І йде війна...
І Криму вже нема...
І армія вже меншая...
І це не жарт!
А травма величезна!
І страшно жити на Землі...
Бо йде війна...
Не забули й про збір пластикових кришечок...
Ми хоч й малі ще, але свій внесок для допомоги воїнам АТО таки зробили - жменя кришечок від кожного з нас!
Все починається з малого...
У 2-А класі відбувся майстер-клас з виготовлення новорічних листівок та чарівних балерин. Щиро дякуєм за приємні емоції та нові вміння мамусі пані Наталії Ткаченко!
Учні 3-А класу брали активну участь у інтернет-конкурсі "Слово до слова". (Сайт "На урок". ) Метою було повторення та закріплення знань, здобутих під час вивчення української мови. Завдання виявились для нас цікавими, творчими, пізнавальними. Всі діти перебували в рівних умовах, змогли проявити себе та отримали нагороду за роботу - дипломи і сертифікати!
Учні 3-В класу побували на екскурсії в управлінні патрульної служби.
Захід проводився з метою ознайомлення учнів зі специфікою роботи патрульних поліцейських та донесення інформації про необхідність та корисність дотримання дисципліни та правопорядку.
Після завершення екскурсії на діток чекав сюрприз - подарунки та катання на поліцейській машині.
Тепер ми знаємо, що поліцейські - це друзі.
Дякуємо патрульним за чудово організований захід!
Учні 3- А класу відвідали центральну міську дитячу бібліотеку. Юні читачі мали можливість побачити безліч книг, ознайомилися з правилами користування послугами абонемента, роллю дитячого лялькового театру.
А найголовніше - молодші школярі стали учасниками виховного заходу "Запалюючи свічку, помолися за них" присвячену ГОЛОДОМОРУ. Дітки власноруч прикрасали мапу пам’яті квітами-незабудками.
Будемо завжди пам’ятати гірке минуле нашого народу.
У шкільній родині 3-А класу знову незвичайний день. Від проету "Всеосвіта" ми отримали дерев’яний конструктор "Мікроскоп". Протягом 2 днів складали різні механічні деталі. Нам допомагали студенти Прикарпатського національного університету. Така злагоджена робота підвищила наш інтерес до навчання , дозволила чітко визначити рівень знань, а найголовніше- ми проявили найкращі свої здібності – креативність та кмітливість. Щиро дякуємо батькам, які розділили нашу радість!
Учні 3-В класу протягом жовтня-листопада взяли участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з предметів початкової школи: математики, української мови та літератури, основ здоров’я, інформатики, англійської мови та трудового навчання від проекту "На Урок". Радіємо новим досягненням!
Учні 3-Б класу побували на екскурсії на водоочисному комплексі в с.Черніїв та оглянули дамбу в с. Березівка, котрі знаходяться на балансі КП "Водоекотехпром". Дітки побачили, як виглядають водовідстійники і резервуари з чистою водою.
Працівники підприємства розповіли про складну систему очищення і контролю якості води, розказали і показали дітям, який складний і довгий шлях проходить вода з річок Бистриця Надвірнянська і Бистриця Солотвинська, перш ніж потрапити в крани в наших домівках.
Учні 3-В класу (класний керівник - Павлюк А.Г) стали учасниками майстер-класу з бездоганного європейського етикету від ресторану "Надія". Школярі опановували гарні манери поведінки за столом, дізналися про історію походження деяких страв та напоїв, зазирнули в усі зали ресторану, на кухню, на власне виробництво фірми "Надія". Також побували в готельному номері класу люкс, де зупиняються знамениті гості нашого міста.
Екскурсія справила на дітей неабияке враження, про що вони написали пізніше у своїх творчих роботах.
Сьогодні, 12.11 2018 р., учні 3-А класу разом з татусями брали участь у спортивних змаганнях "Веселі старти" . Команди змагалися у спритності, винахідливості та силі. Перемогла, звичайно, дружба!!!
Спортивний характер у нашого класу.
Ми друга плече відчували завжди!
І всім нам давно уже ясно:
Хто дружить зі спортом - не знає біди!!!
Наші татусі особистим прикладом для дітей довели: спорт - запорука здоров'я! Дякуємо всім учасникам!
Вже традиційними для учнів 3-В класу (класний керівник А. Павлюк) стали зустрічі зі студентами медичної академії. Цього разу діти стали учасниками захоплюючої інтерактивної казки-гри "Про Карієс та доброго лікаря Стоматолога".
Школярі отримали нові знання, цікаві враження, смачні та корисні яблучка, а найбільш активні - призи.
Сьогодні, 06.11., у 3-А класі (класний керівник - Бурцева Т. О.) волонтером, Тишко О.С. з ВАТ "Прикарпаттяобленерго" проведено інтерактивний захід "Безпека з електроприладами для дітей" . У формі гри-змагання дітей ознайомлено з основними правилами безпеки.
Активно відпочивають на канікулах учні 3-В класу. У п'ятницю та неділю кожна дитина перетворилася на юного шоколадного майстра та реалізувала свою солодку мрію.
Дякуємо за чудовий майстер-клас Львівській Майстерні Шоколаду!
Учні 3-В класу (вчитель Павлюк Аліса Георгіївна) 29 жовтня побували в гостях у найбільшого виробника хлібобулочних і кондитерських виробів в області. Івано-Франківський хлібокомбінат "Цар Хліб" порадував цікавою та пізнавальною екскурсією. Дітки не тільки побачили трудоємкий процес виготовлення хліба, довідались про особливості виготовлення різних сортів хліба, дізнались цікаві факти з історії підприємства, а й покуштували смачний свіжоспечений хліб та булочки.
30 жовтня 2018р. у нашій школі відбувся майстер - клас "Працюємо по новому" для педагогів школи, тренерами якого були: заступник директора з навчально-виховної роботи -Сабодах Л.О.; вчителі 1-их класів- Романишин Н.З., Ризюк Р.В., Мельник Р.М., які ділилися своїми творчими здобутками та новими методами роботи в НУШ набутими на різноманітних курсах підвищення кваліфікації.
Учні 3-А класу взяли активну участь у онлайн-конкурсі ,,Безпечна дорога до школи". За допомогою інтерактивних завдань повторили правила вуличного руху. У нагороду отримали дипломи та сертифікати.
Наша безпека залежить від нас!
Учні 3-В класу 19 жовтня побували на екскурсії в АТ "Прикарпаттяобленерго". Діти ознайомилися з експозицією музею енергетики, закріпили правила електробезпеки та на власні очі побачили, як виглядає та звучить електричний струм.
Після закінчення екскурсії дітки отримали подарунки та цікаві завдання.
Учителі ЗШ №26 Аліса Павлюк, Ольга Лебухорська та Наталія Романишин взяли участь у тренінгу (19-21.09.2018 р.) на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника для вчителів закладів середньої освіти «Спільне створення дослідницьких середовищ до уроку з допомогою екологічної системи Go-Lab» у рамках міжнародного проекту MoPED.
4-А клас був на екскурсії в «Новій енергії». Техніка, яка робить чудеса, роботи та багато іншого дуже зацікавили дітей. А також були в музеї геологї. Побачили, які корисні копалини та "чарівні камені" є в нашому краї.
Учні 3-Б ходили на екскурсію в "Люксоптику".
Досвічені працівники оптики поділилися з дітками цікавою та корисною інформацією про інноваційні технології та матеріали для виготовленнч лінз і оправ, обстежили усіх учнів, виписали їм рецепти і подарували буклети з рекомендація щодо збереження зору.
Третій рік підряд 3-А клас працює в експерименті ,,Розумники ". Педагогічні ігри підвищують рівень успішності молодших школярів та пізнавальний інтерес. Наш клас взяв участь у Інтернет- олімпіаді ,,Всеосвіта" з української мови. Ми справилися чудово з цікавими завданнями та одержали нагороди і подяки .
Вчитися -ЦЕ МОДНО !
Учні 3-В класу Івано-Франківської ЗШ І ступеня № 26 долучилися до безкоштовного Всеукраїнського конкурсу "Безпечний Інтернет" від проекту "На урок".
Головна мета конкурсу - допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, інформувати про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутись, працюючи онлайн.
З нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва у 3-В класі ЗШ №26 на уроці фізичної культури 12 жовтня відбулися спортивні змагання "Козацькі забави".
У змаганнях разом з хлопчиками класу взяли участь татусі.
Перемогу отримали всі учасники змагань, а в нагороду - гарний настрій та багато позитивних емоцій.
В рамках методичного тижня "Англійської мови" 09.10.2018р., Лебухорська О.В. , спеціаліст І категорії, презентувала відкритий урок в 4-А класі для педагогів та адміністрації школи.
Присутні мали можливість побачити різноманітні методи і прийоми роботи: робота в групах, в парах, ігри "Відшукай", "Розсипанка", елементи здоров'язбережувальних технологій та технології розвитку критичного мислення, ТPR activity, самооцінювання. А діти потішили нас високим рівнем знань і гарним настроєм.
Учні 3-В класу(класний керівник Павлюк Аліса Георгіївна) Івано-Франківської ЗШ І ступеня №26 взяли участь у міжнародному дистанційному конкурсі "Безпечна дорога до школи" від проекту "Всеосвіта". Конкурс створено на основі проектів, які входять до нового Державного стандарту початкової освіти.
Влітку педагоги Івано-Франківської загальноосвітньої школи І ступеня № 26 успішно завершили "Онлайн-курс для вчителів початкової школи", розроблений МОН України, студією онлайн-освіти EdEra та громадською спільнотою "Освіторія".
На стіні Івано-Франківської ЗШ І ступеня № 26 відкрили мурал «Миру усім», який створили за малюнком учениці школи Божени Гринчак художники Славік Хоменко та Олег Цьомко.
На малюнку зображений голуб – символ миру.