11.06.2022
Як підтримати одне одного , обмінюватися досвідом і думати про майбутнє освіти в Україні після перемоги? На ці питання дає відповідь ГС "Освіторія", яка організувала освітнє літо - чудове й пізнавальне виїзне навчання для педагогів і викладачів Івано-Франківської області.
Наші вчителі завжди цікавляться новинками й йдуть у ногу із сучасністю. Так, Лариса Сабодах - заступниця директорки, Аліса Павлюк, Тетяна Бурцева - вчителі початкових класів, відвідали інноваційну зустріч, де стали активними учасниками інтерактивних вправ від Марічки Берізко, познайомилися з прогресивним вчительством, обмінялися педагогічними цікавинками, новинками в умовах війни, взяли участь в обговоренні шляхів подолання освітньої кризи. Тепер набуті знання й навички неодмінно впровадимо в освітній процес для всіх здобувачів освіти. Наближаємо перемогу разом!
Вітаємо із завершенням навчального року!
Сила - в людях! Наближаємо перемогу...Далі більше...
22.02.2022
Алгоритм дій учасників освітнього процесу у випадку надзвичайної ситуації:
21.02.2022
З - В клас: Мова має значення!






Сьогодні наша школа долучилась до всеукраїнського свята . НАС об'єднав флешмоб " Ми - українці, ми - єдині".
1-ші класи:
2-гі класи:
3-ті класи:
Відео:
4-ті класи
16.02.2022
Дбаємо, щоб користування соціальними мережами залишалося безпечним для дитини! 10-16 лютого Христина Яковів провела уроки з розвитку інформаційно-цифрової компетентності для учнів 2-х класів - "Моя суперсила - безпека в інтернеті".
11.02.2022
На уроці інформатики (вч. Іванна Томак) з учнями 3-В класу повторилили основні правила безпечної роботи в Інтернеті та провели міні-тренінг "Якщо Інтернет - то безпечний". Наповнення лепбука "Безпечний Інтернет" став в нагоді і для 2-4 класів, провели цікаві інтерактивні вправи на усвідомлення необхідності дотримання правил безпеки в мережі Інтернет та з підвищення інформаційної грамотності.
10.02.2022
У нашій школі дбають про захист прав дітей в цифровому середовищі! Вихователі груп подовженого дня впродовж тижня Безпечного інтернету провели освітні заходи з розвитку інформаційно-цифрової компетентності під гаслом "Разом для найкращого Інтернету”.
08.02.2022
До Дня безпечного Інтернету в 2-А класі вчителем Тетяною Бурцевою проведено тренінг "Безпека дітей в Інтернеті ".
Протягом заняття учні дізналися про можливості мережевого простору, досліджували позитивні та негативні наслідки роботи в соціальних мережах, подискутували про Premium Rate Numbers- платні номери, фішинг-атаки, нікнейми, завітали до онлайн - хостингу YouTube, де взяли участь у повчальній вiкторинi. Склали корисні пам'ятки "Ми - відповідальні користувачі у мережі Інтернет ". "Тепер ми знаємо, як захистити себе в Інтернеті "- підсумували другокласники.
28.01.2022
Цікава фотосесія у вихованців 1-А та 1-Б класів.
27.01.2022
26 січня вихованці ГПД 3-Б, 3-В, 4-В класів вчились правильному сортуванню відходів та усвідомленому споживанню з навчальною грою "Еко логіка".







Навчання в радість - це про турнір "ХРЕСТИКИ-НУЛИКИ", проведений Христиною Яковів, для вихованців ГПД 3-Б, 3-В, 4-В класів. Це також про розвиток навичок роботи в команді, ефективної комунікації, логічного мислення й просторового знання... Далі буде!
11.01.2022
Коли навчання приносить нові знання й багато позитивних емоцій - це якраз про психологічний тренінг для педагогів "Соціальні та емоційні компетентності ХХІ столітя", що відбувся 11 січня в нашій школі. Його організатор та натхненник, соціальний педагог, Яковів Христина Василівна, знайомила вчителів із цікавими техніками та методиками, мета яких - допомогти учням навчитися володіти своїми емоціями, знаходити шляхи порозуміння в колективі та приймати правильні рішення в непростих ситуаціях. Було надзвичайно цікаво! І ми з нетерпінням чекаємо своїх учнів, щоб поділитися набутим досвідом!
10.01.2022
Привітайте нас! У загальноміському конкурсі "Різдвяна зірка" ми вибороли 2 місце! Ми вдячні Ользі Іллівні та її помічнику Петру Івановичу за прекрасну роботу! Також дякуємо всім тим, хто долучився до створення та оздоблення нашої зірки!
09.01.2022
Педагоги школи приєднались до святкової ходи із зіркою з нагоди відкриття 13-го Міжнародного фестивалю «Коляда на Майзлях».
01.01.2022
Участь педагогів школи з нагоди вшанування пам'яті великого сина українського народу, незламного борця, провідника ОУН у загальноміських заходах з нагоди 113-ї річниці народження Степана Бандери, який все своє життя присвятив благородній меті – боротьбі за суверенність рідної Батьківщини, педагоги школи провели спільну молитву. Ми маємо пишатися такими постатями і завжди пам’ятати їх подвиги. Допоки будуть в Україні такі сини і дочки, доти буде існувати наша нація! Батько наш - Бандера, Україна - мати.
30.12.2021
Життя у 2-В класі (вч.Аліса Павлюк) завжди насичене на події!
Напередодні Нового року окрім навчальної діяльності та виконання вправ на улюблених онлайн-платформах встигли так багато!
✔ Відвідали Святого Миколая;
✔ влаштували новорічні забави;
✔ отримали заслужені нагороди за участь в онлайн-олімпіадах і конкурсах;
✔ почепили екогодівнички для пташок;
✔ розпочали новий проєкт та взяли участь у встановленні світового рекорду;
✔ перевірили, як справи у нашої ялинки, яку посадили на честь завершення 1 класу;
✔ сходили в кіно...
А ще більше цікавих подій нас чекає у прийдешньому 2022 році!
Всіх вітаємо! Нехай життя буде насиченим на цікаві події!
29.12.2021
В очікуванні дива та Нового року вихованці ГПД 3-А, 3-В та 4--В класів...Наші передноворічні приготування.
29.12.2021
Ура! Вихованці вокального гуртка "Пташка" (І.Криниченко) Міського Центру дитячої та юнацької творчості здобули кубок першості та дипломи. Вітаємо наших переможців в дистанційному міжнародному конкурсі "НОВОРІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ". Гордимось своїми вокалістами!
20.12.2021
Завдяки проєкту «Зелена ТУСА» вихованці ГПД 3-Б, 3-В, 4-В класів створили "ловця забруднень". Тепер діти зможуть самотужки дослідити стан повітря на шкільній теритирії.
17.12.2021
І знову тематичні "п'ятничні посиденьки" 4Б класу, в КоЛьОрІ! У "жовту" п' ятницю розмальвували ангеликів для військових. У "зелену" розмірковували про екологію. У "біло- рожеву" виготовили оберіг - Ангеликів для військових на Різдво. "П'ятниця шоколадна". Запрошуємо в гості Святого Миколая.

Поки ми віримо в казку, дива трапляються!
Учні 2-В класу (вч.Аліса Павлюк) побували в серці гуцульської культури "Полонина Перці". Там на дітей чекала зустріч зі Святим Миколаєм, мольфаром, ковалем, дегустація сирів та узвару, зимові розваги та смачний обід в польових умовах. Це був незабутній день, сповнений позитивними емоціями та новими, чудовими враженнями.



15.12.2021
Справжню насолоду отримали учні 3- А класу від майстер-класу по розпису пряників. Щиро дякуємо пані Наталі за добро і тепло,яке вона несе дітям. Хай ці пряники зігріють своєю енергією всіх тих, кому вони дістануться.
16.12.2021
Стати кулінарними художниками на 1 урок- це можливо! В учнів 3-В класу пройшов чудовий майстер-клас! Добра фея, пані Наталя Ткаченко, вкотре дивувала нас своєю майстерністю, а дітки - фантазією та творчістю! У класі панували новорічна атмосфера, святковий настрій і медовий аромат пряників!)
15.12.2021
Кожен з нас з нетерпінням чекає на Святого Миколая, а учні 1-а класу вирішили напередодні свята навідатись до його маєтку. Було дуже цікаво ,весело та пізнавально.
14.12.2021
Хто приносить подарунки чемним дітям щороку? Звісно, Святий Миколай. Щоб зустрітися з Чудотворцем особисто, діти та батьки 2-А класу вирушили в мандрівку до Маєтку Святого Миколая (с. Пістинь). Учні розповіли про свої бажання, мрії, добрі вчинки. Познайомилися з оселею, де живе Миколай. Оглянули робочий кабінет, кімнату- музей природи, пошту, колекцію новорічних іграшок. А в світлиці другокласники декламували вірші, співали колядки. За свою працю отримали подарунки. А ще- нас чекав смачний обід і веселі розваги на свіжому повітрі.
Вірте в дива, і вони неодмінно здійсняться!
11.12.2021
Ви писали колись листи... собі... в майбутнє?
Упродовж трьох тижнів у 2-В класі (вч.Аліса Павлюк) говорили про гідність, толерантність, доброчесність, права людини. У підсумку написали собі листа в майбутнє з обіцянкою позбутися впродовж року від поганої звички або виправити негативну рису характеру. Капсулу часу закладено! Ангеликів-помічників зроблено.
Сподіваємось на реалізацію наших обіцянок.
11.12.2021
Перше свято - перших 100 днів разом з 1-Б. Емоції, що привели до вигуку: "Це найкращий день у моєму житті!" Вражають такі слова, додають наснаги і польоту творчості та коли ще і поруч юні колеги - студенти, то хочеться гори перевертати і не оглядатись назад. Щире спасибі всім колегам і студентам ПА-41 Чабан Богдані Василівні, Корвацькій Лідії Олександрівні. Особлива подяка батькам і пані Наталії Ткаченко за чудовий майстер клас.
Один в полі не воїн, а разом ми велика сила. Захоплююсь і насолоджуюсь...
11.12.2021
Чи хочемо людяними ми стати?
Наші права навчитись поважати.
Виконувати обов'язки скрізь і завжди,
Тоді не торкнемось до страшної біди.
10 грудня- Міжнародний день прав людини. Учні 2 - А класу (вчитель Тетяна Бурцева) провели тематичний день "Права людини понад усе!" На навчальних заняттях діти виконували такі завдання:
✔️ познайомилися з новими поняттями "Декларація", "Конвенція";
✔️провели рольову гру "Судове засідання", де засуджували негативні вчинки казкових героїв, які порушували права інших;
✔️ зіграли в інтерактивну гру "Права людей "за допомогою онлайн - ресурсу WordWoll;
✔️ долучилися до Марафону написання листів підтримки конкретних людей, чиї права були порушені.
"Віримо , що наші знання та навички допоможуть змінити життя людей на краще!" - підсумували другокласники.
07.12.2021







07.12.2021
Українська хустка - окраса, символ, наш оберіг! Вихованці ГПД 3-А, 3-В, 4-В класів (вихователь І.Журавська) виготовили своїми руками чудові паперові хусточки. Милуємося їхньою красою та різноманітністю.
Шануємо і бережемо українські традиції!
07.12.2021
Сьогодні учні 2-В (вч.Аліса Павлюк) дізналися цікаві факти про українську хустку та привітали свою однокласницю Катрусю з Днем Ангела.
07.12.2021
Що сьогодні в пошані?
Українська хустка - наша берегиня. У ній - материнська любов, ласка, світ добра, краси та щира віра в краще майбутнє! Учні 2-А класу долучилися до флешмобу "Зроби фото з хусткою". Українська хустка - наш безцінний скарб. Мода на них відроджується. Тому носімо, дівчата, жінки, з гордістю своє- українське!
03.12.2021 Чи цікаво бути разом? У межах місяця "Спільнота" учні 2-А класу( під керівництвом бібліотекарки школи, Оксани Сачинської та вчительки, Тетяни Бурцевої) об'єднались у спільноту,, Читайликів" і відвідали Івано-Франківську центральну дитячу бібліотеку.
Другокласники переглянули казку "Колобок"з доповненою реальністю : стара казка на новий лад. Діти не тільки слухали казку, а й самі інсценізували сюжети за допомогою ляльок, співали веселу пісеньку. Також малята переглядали книгу "Колобок" за допомогою онлайн - ресурсу TaleAr. Казковi герої оживали, рухалися, розмовляли різними мовами. Незвичний формат казки викликав радість і задоволення.
Дякуємо Оксані Ярославівні за організацію екскурсії!
03.12.2021
Ось і прийшла зима. Швидко збігає час нашого навчання. Ще трішки - і завершиться І семестр. А ми підсумовуємо здобутки осені. Бо саме восени учні 3-В класу (кл.кер. О. Кальянова) взяли участь у предметних онлайн- олімпіадах на освітній платформі "На Урок"! Праця, знання та наполегливість завжди ведуть до успіху! І ось в руках у школярів омріяні дипломи! А всього у класі їх понад 130!
Нових звершень вам, любі діти!





26.11.2021
"Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього..." М.Рильський. Учні 2-В (вч.Аліса Павлюк) пам'ятають...
26.11.2021
Що може відчувати дитина серед справжніх мистецьких творів ? Здивування, захоплення, радість, натхнення. Учні 2-А класу під керівництвом Тетяни Бурцевої відвідали виставку «Справжній Шевченко» в Музеї мистецтв Прикарпаття, до якої увійшли 37 найкращих картин великого Кобзаря. Другокласники з цікавістю розглянули всю експозицію. Запам'ятали автопортрети, «Катерину», «Селянську родину». Надзвичайно сподобався портрет В. А. Жуковського, який написав Карл Брюллов. Діти дізнались від екскурсовода, що саме цю картину було продано за 2500 карбованців. І за ці кошти Т. Шевченка викупили з кріпацтва.
Учні не тільки побачили майстерність виконання робіт , а й відчули часточку душі, яку геній вималював пензлем в кожній картині. Горді, що ми-українці! Пишаємося чудовою спадщиною!
22.11.2021
Що таке гідність дізнавалися сьогодні учні 2-В класу (вч.Аліса Павлюк)
На занятті з'ясували:
✔ що означає поводитись гідно;
✔ які гідні вчинки ми робимо щодня;
✔ як долучитися до благодійності та добрих справ;
✔ чи може бути гідність без доброчесності;
✔ чи може роздратована людина поводитись гідно і як повернутися в зону "все гаразд";
✔ пригадали правила поведінки з незнайомцями.
22.11.2021
До Всесвітнього Дня Гідності та Свободи учні 2-А класу під керівництвом Тетяни Бурцевої провели тематичний день "Моє гідне майбутнє".
Протягом навчальних занять другокласники виконували такі завдання :
- дізнались, що таке гідність?
- склали правила гідної поведінки,
- написали листи в майбутнє,
- розписали медові пряники, частину смаколиків передали для воїнів АТО.
У такий спосіб діти вклали свою зернинку ГІДНОСТІ, яка об'єднує всіх українців у сильну, незламну націю.
18.11.2021
Робимо спробу змінити життя конкретних людей і зробити світ трохи кращим! Учні 2-В класу (вч.Аліса Павлюк) долучилися до міжнародного правозахисного руху - Марафону написання листів від @Amnesty International, присвяченого Дню прав людини.
18.11.2021
Друзі, вам подобається все невідоме, незбагнене та таємниче? Сьогоднішній день видався в 2-А класі (під керівництвом Тетяни Бурцевої) незвичайним.
18 листопада святкували день народження Міккі Мауса. Дізналися, що цьому героєві 93 роки. І він є одним з найдорожчих персонажів мультфільмів. Його оцінили в 5 мільярдів доларів.
Тому сьогоднішній день відзначали так:
- переглянули уривок мультфільму про Міккі Мауса та обговорили його,
- виготовили власноруч вироби мишенят, придумали сюжет історії і розіграли справжню пальчикову виставу,
- досліджували , як називають мишенят в інших країнах світу,
-згадали українську народну казку "Колосок ",
- фантазували, мріяли і винайшли для себе нового сучасного героя- мишенятка Тимка,
- зробили корони, уявляли себе королями і королевами в державі Міккі Мауса ,
- пограли в рухливу гру "Тимко і кіт".
День минув весело та цікаво.
18.11.2021
Застосовуємо на практиці вміння поводитися в громадських місцях. Учні 2-Б та 2-В класів (вч.В.Букачевська та А.Павлюк) відвідали виставку "Справжній Шевченко" в Музеї мистецтв Прикарпаття. Окрім оригінальних творів Тараса Шевченка, які викликали в учнів неабияке зацікавлення, діти зраділи, побачивши серед експонатів тобівку. Адже саме легенда про тобівку принесла ПШ N26 перемогу у всеукраїнському конкурсі "Дивомандри. Україна - легенд та міфів країна!"
17.11.2021
А у вашій школі на групі подовженого дня теж так цікаво? Наші вихователі не дають дітям нудьгувати та байдикувати. В цьому відео ми зібрали найяскравіші моменти життя на ГПД!
17.11.2021
Що потрібно дітям для щастя?
Гарний настрій і відчуття власної значимості! Знайомтеся: королі і королеви 2-В, від яких залежить створення толерантного середовища в класі.
17.11.2021
Театр-це життя ,актори в ньому люди…. І треба вчитись грати свою роль…Театр особливий і прекрасний світ ,у ньому усе надзвичайне…Впродовж тижня учні 1-В класу знайомилися із цим мистецтвом, розвивали емоційну чутливість,творчі здібності ,вміння інсценізувати казки. Хоча тема тижня «Театр» давно закінчилася, але спогади і здобуті знання залишаються.
16.11.2021
Толерантність - крок до щасливого майбутнього. Саме це поняття стало міжнародним терміном у вирішенні будь-яких конфліктів. Тому учні 2-А класу (вчитель Тетяна Бурцева) провели тематичний навчальний день - диспут,, Чи вміємо ми бути толерантними? " Розпочався він з чайної церемонії , де другокласники привітали один одного компліментами з горнятком чаю . Протягом навчальних занять ми :
* складали правила толерантності,
* аналізували життєві ситуації та давали добрі поради,
* поповнили свій словничок ввічливими порадами,
* створили квітку толерантності,
* провели гру- вікторину,, Толерантність врятує світ ",
* шукали в друзях риси толерантної людини.
Бути толерантним- значить вміти поважати інших!
16.11.2021
Сьогодні, у Міжнародний день толерантності, у 2-В класі (вч.Аліса Павлюк) були дискусії, вправи, інтерактивні ігри, які допомогли діткам зрозуміти, що означає бути толерантними. Основною тезою дня став вислів: "Толерантність починається з нас!"
16.11.2021
Що таке толерантність? Як виховувати почуття терпимості один до одного, повагу ,розуміння? На ці і багато інших питань … намагалися сьогодні дати відповідь учні 1-в класу.
15.11.2021
Чи може щось бути важливіше за людське життя? Звичайно, що ні. Учні 2 - А класу (вчитель Тетяна Бурцева) долучилися до Міжнародної програми,, Супергерої Fast ". Місія якої- врятувати своїх бабусь і дідусів. Тому сьогоднішній навчальний день у класі оголошено ДНЕМ СУПЕРГЕРОЇВ. Протягом навчального заняття діти познайомилися з головними персонажами - Остапом і Русланом (дідусями) , бабусею Мотрею, онуком Чарлі. Через гру, спілкування, пісеньку другокласники вчилися розпізнавати ознаки інсульту та дізнались про те, що потрібно вчасно звертатися за невідкладною допомогою. Нас усіх об'єднала любов до рідних.
16.11.2021
Ми всі такі різні, неповнорні, але живемо в одному суспільстві. У кожного з нас — свої риси, бажання, характер, переконання, вподобання. У День толерантності вихованці ГПД 3-А, 3-В, 4-В класів взяли участь у виховному занятті "Запалимо вогник толерантності", під час якого розшифрували слово "толерантність" і з'ясували, якими рисами володіє толерантна людина; слухали і обговорювали оповідання, переглядали мультфільми про вміння дружити і співчувати, обговорили ситуації, що трапляються в школі та шляхи толерантного виходу з них; виготовили долоньки толерантності та обійняли ними квітку толерантності. А головне - переконалися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.
11.11.2021
Знайомилися з незвичайним способом озеленення довкілля - насіннєвими бомбочками. У класі пахло лісом та ... весною. Сподіваюся, що ці знання, як ті зернята, які ми сіяли, пустять гарні паростки в дитячих серцях.
11.11.2021
Плекаємо мову щодня!Та День української писемності та мови учні 2-В класу (вч.Аліса Павлюк) відзначили по-особливому:
✔ виконали впродовж дня багато цікавих творчих завдань від "Розумників",
✔ випробували свої знання з мови за допомогою вікторини Kahoot!,
✔ взяли участь в онлайн-олімпіадах на платформах "Всеосвіта" та "На Урок",
✔ ознайомилися з різноманіттям словників та довідників, що є в шкільній бібліотеці (дякуємо Оксані Ярославівні Сачинській за чудову експозицію).
09.11.2021
А чи знаєте Ви, як правильно звертатись українською?
А учні 2-В класу (вч. Аліса Павлюк) знають! Разом з мамою Катрусі Рави, викладачкою Університету Короля Данила Ольгою Петрів діти продовжили святкування Дня української писемності та мови. Школярі вправлялися із завданнями з культури мовлення, вчилися правильно використовувати форми звертання, а наприкінці заняття оформили чудовий плакат про рідну мову. Помилуймося.
09.11.2021
"Солов'їна, барвінкова, рідна, лагідна, красива, мелодійна, милозвучна...Нею ми розмовляємо, пишемо, співаємо, мріємо, навчаємося, надихаємося, пишаємося"... Ось так охарактеризували школярі рідну українську мову. Здобувачі освіти ознайомилися з історією свята, дізналися цікаві факти про українську мову, декламували вірші, виконували творчі завдання, відповідали на запитання мовної вікторини. Так сьогодні вихованці ГПД 3-А, 3-В, та 4-В класів вшанували день української писемності та мови.
09.11.2021
До Дня української писемності та мови в 2-А класі (вчителем Тетяною Бурцевою) проведено пригодницьку гру- квест,, У пошуках скарбів". Діти подорожували за мовним маршрутом до станцій-зупинок, де учні дізнавались про щось нове, шукали відповіді на запитання, виконували творчі завдання, складали пазли. А виногородою за плідну працю стала її величносте- книга з українськими прислів'ями.
- Бережіть і шануйте свою рідну мову! - підсумували другокласники.
09.11.2021
До дня української писемності та мови у 3-А класі пройшла вікторина "Моя рідна мова".Із захопленням розгадували ребуси, складали прислів'я,пояснювали фразеологізми. Перемогла дружба та любов до рідного слова.
05.11.2021
За вікном осіння негода. А у нас на групі подовженого дня - тепло, затишно, творчо... Малювати портрети осіннім листям - одне задоволення. Вони легкі і невимушені. Здається, в їхньому волоссі заплутався сам вітер. Ось які осінні портрети створили вихованці ГПД 3-А, 3-В, 4-В класів.
05.11.2021
Добро починається з нас! Ми багато говоримо про шляхетні та добрі вчинки. Але , якщо корисні вчинки не втілювати в життя, то гарні слова залишаться лише словами. Учні 2-А класу ( вчитель Тетяна Бурцева) долучилися до Міжнародного уроку доброти з теми "Гуманне і відповідальне ставлення до тварин". Нам приємно, що з 2012 шкіл України, наша Початкова школа № 26 пройшла відбір і отримала сертифікат учасника за проведення ІІ Міжнародного уроку доброти . Робити добро для оточуючих , піклуватися про беззахисних тварин - обов'язок кожного свідомого громадянина.
02.11.2021
Веселковий подарунок! Лаву залишили рідній школі випускники 2020-2021року. Дякуємо.
02.11.2021
Електронні освітні ресурси для учнів 2-В класу (вч.Аліса Павлюк) такі ж звичні інструменти навчання, як і підручники, зошити, довідники. Реалізовувати один з ключових принпринципів НУШ - навчання через гру, допомагають педагогічні ігри "Розумники". За активну роботу на платформі всі учні класу отримали подарунки-відзнаки від ТМ "Розумники".
01.11.2021
З метою створення безпечного та комфортного освітнього середовища, а також, формування правової культури здобувачів освіти, до учнів 1-А, 1-Б, 1-В, 2-В, 4-Б, 4-В класів, завітали наставники - шкільні офіцери поліції. Тепер наші учні почуватимуть себе захищеними не тільки у школі, а й за її межами. Дякуємо за співпрацю Патрульній поліції Івано-Франківської області.
01.11.2021
Доброю справою завершили жовтень! 145 нових сучасних книг, зібраних нашими учнями, були передані онкохворим діткам ОДКЛ.



До Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності учні 2-В класу (вч.Аліса Павлюк) взяли участь у конкурсі "StopFake" на платформі "На Урок", а також долучилися до Національного уроку з медіаграмотності. На занятті ознайомилися з поняттями "фейк", "хайп", вчилися відрізняти фейкову інформацію від правдивої.






Отримувати подарунки завжди приємно, а неочікувані - ще приємніше! Учні 2-В класу (вч.Аліса Павлюк) дякують телеканалу @ПЛЮСПЛЮС за сюрприз! Незабаром на подвір'ї школи з'явиться нова годівничка!
26.10.2021
Чи чули ви про "Зелену тусу"? Наша школа спільно з Прикарпаттяобленерго та SortSmart розпочинає участь у проекті "Зелена туса" з сортування відходів. Навчимося це робити правильно!
26.10.2021
Що таке булінг, як не стати жертвою булінгу, спостерігачем чи булером дізнавалися учні 2-В класу (вч.Аліса Павлюк). Наприкінці заняття діти підписали угоду про протидію булінгу. Вдячні за надані матеріали ГО "НЕ ЦЬКУЙ".
22.10.2021
Овва! Чудова новина!
Учні 2-В класу разом з батьками під керівництвом Аліси Павлюк взяли участь у конкурсі, покликаному зберегти та поширити культурний спадок нації. Серед близько 2500 дітей та понад 200 учителів із 23 областей України вони ввійшли в 10 команд-переможців, за мотивами міфів та легенд яких телеканал ПЛЮСПЛЮС створить анімаційний серіал.
Ознайомитися з міфами та легендами можна за посиланням: https://dyvomandry.com.ua/map/
14.10.2021
Вітання ПШ №26 для захисників і захисниць нашої Батьківщини.
13.10.2021
Ми щиро вдячні всім діткам, батькам, педагогам, які долучилися до акції "Подарунки захисникам України"! 13 жовтня ми спакували та надіслали їх воїнам в Станицю Луганська (189 кг).
13.10.2021
Свій останній день навчання перед осінніми канікулами учні 2-Б класу (кл.керівник Букачевська В.Р.) провели серед природи. Було цікаво, весело, пізнавально!
12.10.2021
Багато смаколиків не буває! Особливо, коли вони зроблені своїми руками. Ось такий "солодкий" понеділок вчора в 4-Б організувала вч. Руслана Михайлівна.

Як можна провести свій вихідний? Звичайно, що з користю. Учні 2- А класу разом з батьками та вчителькою Тетяною Бурцевою відвідали Галицький Національний природний парк. Метою поїздки було підвищити рівень людської свідомості до навколишнього середовища та беззахисних тварин. Присутні отримали цінні знання, досвід, неймовірні емоції від зустрічі з тваринами, яких занесено до Червоної книги України.
"Подорожувати - це весело, цікаво, корисно"- підсумували діти.










До Всесвітнього дня захисту тварин (04. 10.2021 р.) здобувачі освіти 2-А класу (вчитель Тетяна Бурцева) провели урок доброти "Відповідальний господар". Мета - привернути увагу до домашніх та безпритульних тварин.
Клас приєднався до Всеукраїнського онлайн - уроку "У пошуках Джоя". Діти розповіли про домашніх улюбленців, пограли в пізнавальну інтерактивну гру "Зоомагазин", склали правила поводження з тваринами та намалювали своїх пухнастиків.







Вітаємо учня 2-В класу Сашка Іванцюка (вч.Аліса Павлюк) з отриманням диплому за участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків на космічну тематику Noosphere Space Art Challenge!
Малюнок Сашка потрапив до топ-1000 найкращих серед 14798 малюнків.



Книга- це світ у віконце. Книга відповідає на безліч запитань, і сама вміє запитувати. До Дня бібліотеки у здобувачів освіти 2-А класу відбувся бібліотечний урок. Учні відгадували загадки, читали цікаві факти про книгу, розглядали книжкову виставку, інсценізували уривки відомих казок та за допомогою онлай - ресурсу LearningApps.org провели дослідження про історію створення книжок. "Хвилини спілкування з книгою є найщасливішими", - підсумували другокласники.











На завершення теми місяця "Зміни" та до Всесвітнього дня туризму (27 вересня) учні 2-В класу спільно з батьками та класним керівником Алісою Павлюк здійснили екскусії в музей народної архітектури та побуту Прикарпаття та Галицький національний природний парк. Діти спостерігали за змінами, що відбулися в побуті українців за останні 200 років, сезонними змінами в житті тварин та рослин восени, обговорювали спостереження, робили висновки.
Ну і заслужений відпочинок - рухливі ігри та смаження маршмелоу. Не забули також про культуру відпочинку на природі. Сміття не тільки прибрали, а й відсортували: усі їстівні залишки передали для підопічних центру реабілітації диких тварин.







"Слово до слова- зложиться мова", - так кажуть у народі. І це правда.
З метою кращого вивчення української мови здобувачі освіти 2-А класу (вчитель Тетяна Бурцева) взяли активну участь у Всеукраїнській олімпіаді від проєкту "Всеосвіта". На другокласників чекали різноманітні творчі завдання з рідної мови, з якими всі чудово впоралися. Добрі результати та пам'ятні нагороди надихатимуть і надалі підкорюватимуть нові вершини у вивченні навчальних дисциплін.


Виховуємо майбутніх інженерів!
Два роки поспіль наші учні брали участь у проєкті "Інженерний тиждень" (вч. Аліса Павлюк). А сьогодні ми отримали подарунок - книгу про українців, чиї відкриття змінювали світ "Наші. Інженерна історія України".
Запрошуємо учнів до бібліотеки, щоб довідатись про українців, які своїм прикладом доводять, що творення інновацій є однією з наших давніх традицій.
22.09.2021



Чи люблять наші діти розмірковувати, спостерігати, досліджувати і шукати відповіді? Звичайно, що так. Особливо вдається це серед природи.
Учні 2-А класу (під керівництвом Т. Бурцевої) провели урок відкритих думок з курсу "Я досліджую світ". Діти досліджували, які зміни відбулися у довкіллі, спостерігали за змінами природи восени. Другокласники прочитали інформацію про тварин, занесених до Червоної книги України і, як підсумок, зліпили з пластиліну тваринок. Тепер учні будуть спостерігати, як змінюватиметься поведінка тварин, які живуть на шкільному подвір'ї.
Помічати зміни, змінюватися самим, не боятися змін- це можливості, які вчать дбати про себе, природу та розвивати таланти кожної дитини!












10.09.2021
В рамках місячника "Увага! Діти на дорозі!" упродовж тижня проведені тематичні заняття "Я - Школяр!", "Правила дорожнього руху", "Мій друг - дорожній рух!" Дітки дізналися багато цікавого, повторили правила безпеки на дорозі, розгадували загадки, брали активну участь у вікторинах!




03.09.2021
Святковий відеоролик першого дзвоника у нашій школі.
16.08.2021
Щиро вітаємо наших чарівних колег, двох талановитих зірочок-педагогинь, Бурцеву Тетяну Олександрівну та Павлюк Алісу Георгіївну, які ввійшли в топ-50 найкращих учителів України національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2021! Пишаємося вами та зичимо нових перемог!
08.06.2021
Літо – це щаслива пора для відпочинку учнів та чергова можливість для професійного розвитку педагогів!
З метою протидії дискримінації в освітньому середовищі та вдосконалення навичок ненасильницького спілкування, соціальний педагог школи, Христина Яковів, провела семінар на тему: "Недискримінаційний підхід у навчанні - протидія цькуванню". Родзинкою заходу стала робота з метафоричними асоціативними картами "Я ... тренер" (автори О.Кулик, Х.Яковів, Л.Куриляк). Просвітницько-профілактичні заходи допомагають створювати й підтримувати у колективі таку якість стосунків, за якої потреби кожного задоволені. Модель ненасильницького спілкування допомагає ефективно розв’язувати конфлікти в школі, на роботі, у родинному колі.
06.06.2021
Чудове завершення навчального року у здобувачів освіти 2-Б класу (вч.І. Мисів) - екскурсія в Яремче - центр «зеленого» туризму Прикарпаття, а ще називають обличчям гірськолижної країни Буковель. Відвідали парк-музей «Карпати в мініатюрі», погодували диких тварин, що живуть на території вольєрного господарства Карпатського Національного природного парку, насолодилися краєвидами і свіжим гірським повітрям. А на завершення, розважалися і смачно пообідали.
03.06.2021
Незабутній випускний вальс 2021 у виконанні 4-х класів:
03.06.2021
Прощавай, перший клас, ми йдемо у другий клас! Учні 1-В (вч.Аліса Павлюк) йдуть у 2 клас з солідним багажем дипломів, сертифікатів подяк та грамот (загалом 190 нагород!) за участь упродовж ІІ семестру в онлайн-олімпіадах та конкурсах від проєктів "На Урок", "Всеосвіта" та за роботу в "Розумниках". Останній день 1 класу школярі відсвяткували на пікніку.
03.06.2021
Учні перших класів (класні керівники В.Букачевська, А.Павлюк, Т.Бурцева) в рамках тематичного тижня "Плануємо екскурсію" відвідали Центральну міську дитячу бібліотеку, що знаходиться за адресою вул.Степана Бандери, 8.
Дітки продемонстрували, що знають правила поведінки в громадських місцях та дотримуються цих правил у повсякденному житті.
Спільно з бібліотекарем Атаманюк Лесею Володимирівною відгадували загадки, впізнавали казкових героїв, знайомилися з періодичними виданнями та бібліотечним фондом.
Дітки показали себе чудовими знавцями українських народних казок, вміло продовжували рядки віршів та пообіцяли влітку багато читати й регулярно відвідувати бібліотеку.
01.06.2021
УРА!!! Кількість комп'ютерів у нашому кабінеті інформатики збільшиться! Завдяки перемозі у "Міському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування "Івано-Франківська міська рада".
31.05.2021
Закінчився рік навчальний,
Скоро продзвенить дзвінок останній.
Звеселилась дітвора - літня йде до нас пора!
Учні 1-х класів (кл.керівники В.Букачевська, А.Павлюк, Т.Бурцева) з нагоди завершення навчального року стали учасниками квесту "Весела школа". Дітки застосували на практиці набуті впродовж року знання та вміння. Було пізнавально, весело, цікаво).
Дякуємо вчителям Л.Штангрет, О. Сачинській, Т.Хороб, Ю.Когут, котрі допомагали створювати це чудове свято!
29.05.2021
Який він, світ морів та океанів? Боїшся зануритися на морське дно?Але , якщо дуже хочеться, то можна! Учні 2-А класу релаксували серед царства Нептуна, в океанаріумі у Львові. Акули, піран'ї, морени, риби- їжаки, риби- лисиці, скати....багато всього цікавого. Звичайно, покаталися на трамвайчику львівськими вуличками, відвідали площу Ринок, поласували львівськими смаколиками. Все нам вдалося, навіть дощ не хотів завадити нам.
Доки живе пам'ять про Героїв України, доти житиме Україна!
23 травня, на свято Героїв, вчителі ПШ N 26 разом із іншими мешканцями нашого міста схилили голови перед пам'яттю тих, хто віддав життя за Україну.
26.05.2021
Найдорожчі квіти - вирощені своїми руками з любов'ю!
Проєкт "Прикрасимо нашу Землю" завершено. Сьогодні учні 1-В класу (вч.Аліса Павлюк) прикрасили подвір'я школи чорнобривцями. Знайшлося місце і для нашої фасолі.
25.05.2021
З метою створення психологічно комфортного середовища, яке забезпечує конструктивну взаємодію учасників освітнього процесу, психологічною службою школи проведено онлайн-опитування серед батьків та вчителів про розуміння співпраці в школі як основи педагогіки партнерства. Дякуємо за співпрацю.
20.05.2021
Ось так радіють учні 1-В класу (вч.Аліса Павлюк), що зайняли 1 місце у вікторині "Українська вишиванка". Нумо перевіряти свої знання разом з нами!
Дорогі друзі, в квітні-травні наша школа є учасницею Всеукраїнського челенджу" HEALTHY SCHOOLS: ЗАРАДИ ЗДОРОВИХ ТА РАДІСНИХ ШКОЛЯРІВ"! Це унікальна соціальна програма, спрямована на популяризацію здорового способу життя в школах України.
Під час участі в челенджі ми 4 тижні поспіль повинні проводити творчі активності та виконувати завдання, присвячені популяризації здорового харчування. І, головне — робити це креативно, якісно та весело!
Адже позмагатися є за що — 5 найактивніших шкіл челенджу отримують гранти на закупівлю обладнання для STEM–лабораторій на загальну суму 90 000 гривень!
Але головний результат — це море позитивних емоцій, активізація нашої шкільної спільноти та набуття учнями корисних звичок!
Отож - перший тиждень "Весело про їжу" (26.04-30.04.2021), мета якого - надихнути дітей до отримати знання про базові принципи здорового харчування у веселій ігровій формі.
Опитування:
Другий тиждень "Готуємо разом" (04.05 - 11.05. 2021). Мета: об’єднати родини процесом приготування смачної їжі, та показати дітям, що приготування їжі - це весело та легко.
Майстер-клас працівників кухні з приготування м'ясного пирога разом з учнями 3-Б класу.
"Кулінарний FoodBatl "Фрукти проти овочів".
Незвичайна подія - вихованці ГПД Н.М.Савчук власноруч готували фруктовий та овочевий салати та дізналися багато цікавого про користь їх споживання.
Третій тиждень:
У рамках челенджу «Здорове харчування» здобувачі освіти 1- А класу завітали до готелю «Надія». Першокласники відвідали майстер-клас «Школа бездоганного етикету». Ознайомилися з основними правилами поводження за столом , дізналися про цікавинки у сфері гастрономії та скуштували смачні страви французської кухні . Було не тільки весело, пізнавально, цікаво, а й неймовірно смачно. Вразило чудове МЕНЮ: Комплімент (ароматичне масло) Салат «Олів’є» Консоме з перепілки з локшиною власного приготування із кнелею з перепілки. Філе птиці сувід під апельсиново-імбирним соусом, гарноване пюре-карі. Палаючий французький млинець креп-сюзет з фірмовим джелато в цукровій корзинці. Авторський сет булочок на гарячому камінні з житньої цільнозернової та білої муки. Вода з лимоном.
Вітаємо! В рамках третього тижня Всеукраїнського ФудЧеленджу "HealthySchools: заради здорових і радісних школярів" відбулося інтерактивне заняття "Національні кухні"- вчитель вищої категорії, старший вчитель Павлюк А.Г. - півфіналістка національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2019 та 2020 років. Діти поглибили знання про національні страви України та довідалися про страви інших країн світу. Вчилися розрізняти корисні та шкідливі продукти, критично ставитися до відбору інгрідієнтів до страв. Активності: вправи на LearningApps, вправи "Шифрувальник", Павутинка", розгадування ребусів. Діти брали активну участь в обговоренні.
Ми, українці, нація прадавня
На цій землі багато тисяч літ.
Культурою й традиціями славна,
І багатющий наш духовний світ!
Виховуючи у дітей любов до рідної землі, вивчаючи її звичаї та традиції, говоримо також і про наші національні страви. А головне: що ми, діти, можемо самі приготувати? Ось і виникла ідея в учнів 2В класу - керівник Ольга Кальянова, виростити на вікні зелену цибулю. А коли вона дозріла, то вирішили, що, краще, ніж сало з чорним хлібом, ніщо так не посмакує із нашою цибулькою! Хіба ж бо ми не козацького роду, якому нема переводу?На згадку залишилися приємні спогади, добрі емоції та... порожня тарілка!
Четвертий тиждень "Готуємо разом" (18.05 - 25.05. 2021):
Учні З-В завітали до готелю "Надія". Стали учасниками майстер- класу з столового етикету! Чудова екскурсія по готелю.
Неймовірний інтерактивний, одночасно майстер-клас і фуд-батл відбувся в "Професійній Кулінарний школі "еl Chef" з приготування лазаньї балоньєз та шоколадного фондану для учнів 3-Б класу. Було весело, цікаво і смачно! Переходь за посиланням і дивись усі відео:
20.05.2021
Вишиванка - наш генетичний код!
18.05.2021
Книжкова презентація "Чому читати -круто"!
12.05.2021
Чи пробували ви протягом дня змінювати свій настрій і викликати позитивні емоції? Учні 1-А класу (вчитель Тетяна Бурцева) у рамках Тижня "Моя родина" відзначали тематичний день - День капелюха. Кожний приніс улюблену модель головного убору, а дехто виготовив шапочки власноруч. Діти дізналися про походження різних капелюшків, зробили невеличке дослідження, як правильно і для чого їх носити? З курсу "Я досліджую світ" складали звукові моделі слів, речення, розв'язували математичні приклади. А на завершення уроку закріпили свої знання капелюшковими тестами за допомогою онлайн - ресурсу Kahoot.
"Капелюхи не тiльки покращують настрій, викликають позитивні емоції, а й виробляють власний стиль моди для всієї родини", - підсумували першокласники.
13.05.2021
Пишаємося нашими вчителями-новаторами!
Наталія Кісь та Аліса Павлюк ділилися досвідом використання цифрових ресурсів у початковій школі на науково-методичному семінарі «Модернізація педагогічної освіти засобами інноваційних технологій», організованому Центром інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».
07.05.2021
Вітання з нагоди святкування 359-тої річниці заснування міста від здобувачів освіти ПШ №26
28.05.2021
Готуємось до Великодня. Прикрашене подвір'я, цікаві майстер-класи, власноруч виготовлені писанки та передсвятковий настрій! Ми готові до Великодніх свят!
27.05.2021
Вітання захисникам України з Великоднем від нашої школи.
Передвеликодній тиждень у 1-В (вч.Аліса Павлюк) розпочався з приємностей. Олена Яцинович, мама нашої Тонічки, провела чудовий майстерклас. Дітки власноруч виготовили писанки з фетру та створили святкову композицію, яка прикрасила наш клас.
Веселковий тиждень у 1-В (вч.Аліса Павлюк) минув весело та цікаво. Ми досліджували, змішували кольори за допомогою віртуальної лабораторії, вчилися сортувати сміття, влаштовували кольорові дні, гуляли та розважалися.
Учні 2-В класу відзначили цей день, спілкуючись із матінкою-природою: ми садили чорнобривці! А неподалік нам привітно шелестіли листочками дві сакури, які ми посадили минулого року в цей день... Зробимо Землю красивішою!
Сьогодні, 22.04, в учнів 1-А класу відбувся цікавий майстер - клас із розпису медових пряників. До нас завітала справжня Пряникова Фея-Леся Гулько. Малята поринули у казковий і смачний світ декору. Вперше першокласники розписували пряники яскравою харчовою глазур'ю. Така робота принесла не тільки радість, задоволення, а й чудовий результат.
Скоро свято Великоднє завітає вже до нас. Так готується до свята наш 4 - Б клас.
Вітаємо юних мовознавців 2-В класу з нагородами за участь у Всеукраїнській онлайн-олімпіаді! Молодці!
Проєкт "Весняні квіти" , 2-В клас.
Протягом тижня ми досліджували, вивчали, малювали, клеїли, садили, спостерігали! Отримали багато нових знань та море позитивних емоцій!
Квіти - це краса землі, а вона залежить від кожного з нас!
Готуємося до проведення Всесвітнього дня Землі. Сьогодні в учнів 1-А класу відбувся урок-диспут "З турботою про Землю" (вчитель Бурцева Тетяна Олександрівна).На навчальному занятті була чудова нагода поговорити з першокласниками про захист навколишнього середовища. Учні розглянули екологічні проблеми в Україні. З метою збереження живої природи досліджували рослинний і тваринний світ на пришкільній території, розробили рекомендації щодо захисту природи, намалювали малюнки - пам'ятки "Збережемо Землю" і зробили висновок, що планету врятувати можемо тільки разом!
Планета - мій дім!
Учні 1-В класу (вчитель Аліса Павлюк) долучилися до найбільшого уроку в світі з екології та кліматичних змін до Дня Землі. На уроці дізналися про причини, що призводять до зміни клімату, Глобальні цілі сталого розвитку та наш внесок у збереження планети.
З метою розвивитку впевненості вихованців ГПД 1-х класів у власних силах, формування адекватної самооцінки та вдосконалення навичок самопрезентації, соціальним педагогом школи проведено вправу "Стілець-хвастунець".




Привітайте нас! Перше місце в конкурсі відеоробіт про здорове харчування завдяки грі наших талановитих акторів, праці Лідії Іванівни та Іванни Петрівни.

Соціальним педагогом школи Христиною Яковів проведено інтелектуальну гру з вихованцями ГПД 1-х класів "Юні пожежники". Захід відбувся в рамках тижня основ безпеки життєдіяльності.
КВЕСТ "КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ"
ГПД 3-4 класи - Косар В.В.
12 квітня - Всесвітній день космонавтики і авіації:
✅ робочий лист "Пофантазуємо", учні уявили і описати власну космічну подорож;
✅робочий лист-гармошка "Ракета", за допомогою якого пригадали і закріпили теми "Частина мови", "Речення", "Головні члени речення";
✅ поп-ап виріб "Планети";
✅інформаційні листи "Сонячні системи ".
Наука - це цікаво!
В рамках тижня науки наші учні стали свідками цікавих дослідів: малювали невидимим чорнилом, побачили фараонових змій, хімічний годинник, єгипетську ніч, хамелеонів, вулкан з піни, дим без вогню та ще багато незвичного!
Дякуємо Лілії Мідак, Ользі Кузишин та "Майстерні освітніх інновацій LICO" за яскраві враження!
Хто першим повідомляє про новини сьогодення? Про надзвичайні та цікаві події? Звісно, це - журналісти. Сьогодні в учнів 1- А класу відбулося незвичайне навчальне заняття - урок- інтерв'ю з відомою журналісткою телеканалів "Україна", "Україна - 24" Наталією Фармус. Разом із гостею маленькі здобувачі освіти вперше брали інтерв'ю, із задоволенням вчилися відповідати на цікаві запитання, робити власні висновки, встигли пожартувати, погратися в гру "Розумники" і навіть посмакувати солодкими подаруночками. Уроки - інтерв'ю дають унікальну можливість - розповісти про свою мрію, більше поспілкуватися один з одним, не боятися помилитися.
Наталіє Володимирівно, надзвичайно вдячні за чудові розповіді про ведмедиків, веселий настрій, солодкі пригощення. Тепер ми знаємо - вчитися потрібно протягом усього життя! - підсумували першокласники.
Дорога шкільна родино, незабаром, а саме, 12 квітня, в понеділок, розпочнеться голосування за наш проєкт «Дослідницько-ігрова локація «Невгамовні» школі №26!» у конкурсі "Бюджет участі". Ми просимо вас, ваших друзів та родичів підтримати нашу ідею!
Нарешті зустрілися!
В учнів 1-В класу (вч.Аліса Павлюк) був дуже насичений перший день очного навчання, адже вони встигли:
✅ отримати довгоочікувані дипломи за участь в олімпіадах і конкурсах під час дистанційного навчання від проєктів "На Урок" та "Всеосвіта" (загалом 214 дипломів!);
✅ отримати нагороди за успішне проходження базового онлайн-курсу з математики для 1 класу на міжнародній платформі Вчи.юа (13 дипломів);
✅ розпочати довготривалий екологічний проєкт "Прикрасимо нашу Землю", присвячений Всесвітньому дню Землі, до якого почали готуватися ще під час дистанційного навчання;
✅ привітати наших березневих іменинників та поласувати гостинцями;
✅ провести заняття на свіжому повітрі;
✅ погуляти, поспілкуватися, сходити в бібліотеку, буфет... та ще багато буденних справ.
У школі весело та цікаво!
Від книги до книги зростаємо ми, нам книги відкриють незнані світи.
Учні 2-Б класу дуже люблять читати і презентують свої улюблені книги.
Як організувати цікаві уроки під час дистанційного та очного навчання? Аліса Павлюк ділилася досвідом зі студентами Івано - Франківського фахового коледжу ПНУ імені В.Стефаника.
Дорогі друзі, сьогодні ми подали на конкурс «Бюджет участі» проєкт під назвою «Дослідницько-ігрова локація «Невгамовні» школі №26!» (№138). Сподіваємося на вашу підтримку в квітні задля створення сучасної освітньої, креативної та розвивальної локації. Обов’язково повідомимо вам про час та спосіб голосування.
Коли найкраще розпочинати мріяти та творити? Звісно, що весною. Весна- пора натхнення, нових радостей і можливостей. Учні 1-А класу під керівництвом вчительки Ільчишин Наталії Євгенівни на уроках образотворчого мистецтва не тільки мріють, фантазують, а й творчо працюють. Ліплення з пластиліну - один із найулюбленіших видів творчості на уроках. Діти зліпили чудових півників. Свої роботи розмістили на віртуальній дошці Padlet. Ось яка справжня галерея вийшла! Запрошуємо всіх охочих до перегляду! Приємних вражень!
«Лесина слово і сьогодні лунає»!
Учні 2- Б класу до 150 річчя великої поетеси прочитали її вірші
До 150 річчя Лесі Українки учні 2- А класу прочитали вірші легендарної поетеси. Леся продовжує своє життя у цих маленьких серцях.
До 150 - річчя з Дня народження Лесі Українки учні 1-А класу: Галюк Михайло, Яцків Ілля, Гірна Поліна, Ткачук Христина взяли активну участь у онлайн - читанні "Слово про Лесю":
Учні 1-А класу продовжують участь в онлайн-читанні "Слово про Лесю". Вірші та біографію декламують такі читці: Горейко Софія, Ткачук Христина, Лаврик Злата.
Навчання в школі - найцікавіший час. У ці хвилини, як ніколи, відчувається значення слів,, ми завжди разом! "Здавалося б, чи може бути цікавіше? Може! Цікаві уроки, веселі перерви учні 1-А класу (вчитель Тетяна Бурцева) проводять з настільною грою,, Читака" від Розумників.
Навчання та відпочинок з іграми - не тільки весело, а й корисно!
З нагоди МІЖНАРОДНОГО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ вихованці ГПД 2-Б та 2-В класів разом з Олесею Габльовською підготували фотоквест "ЗНАВЦІ РІДНОЇ МОВИ" та створили прекрасну малюнкову галерею "Наша мова кольорова".
Закликаємо всіх бажаючих долучитися до даного флешмобу!
Це легко! Вам потрібно зробити фото відповідей на 10 запитань фотоквесту.
1. Сфотографувати букву українського алфавіту, що не позначає відповідного звука.
2. Сфотографувати розташовані в певному порядку сукупність літер, що застосовуються для запису певної мови.
3. Сфотографувати предмет, який містить пояснення, трактування слів.
4. В українській мові найбільша кількість слів починається на літеру... Сфотографуйте цю літеру.
5. Напишіть на аркуші слово, яке має найбільше синонімів та зробіть фото.
6. За допомогою підручних засобів викладіть найменш вживану літеру української мови та зробіть фото.
7. Сфотографувати святиню, що є ознакою гостинності українського народу.
8. Сфотографувати відгадку до загадки.
Це не літера, а знак –
Не поставиш абияк!
З ким у нього дружба є?
Тільки з Ю, Я, Ї, та Є!
9. Відгадайте мовну загадку-жарт та сфотографуйте відповідь. З чого починається день?
10. Сфотографувати квіткову рослину, куди запрошувала дівчина хлопця в понеділок.
Не забувайте свого коріння, плекайте рідне слово та користуйтеся рідною мовою!
Спорт - це рух, рух - це життя!
На цьому тижні учні 1-В класу (вч.Аліса Павлюк) довідалися багато цікавої інформації про спорт, розповіли про свої улюблені види спорту та спортивні досягнення. У нас відбулися перші змагання, на яких ми вчилися долати труднощі, вірити у власні сили та правильно сприймати як перемогу, так і поразку. У підсумку всі стали переможцями!
Тема "Ми - винахідники" викликала неабияке зацікавлення в учнів 1-В класу. Упродовж тижня діти розповідали про історії різних винаходів та разом з класним керівником Алісою Павлюк показували цікаві експерименти.
Ми дізналися хто і коли винайшов лампочку, скейтборд, конструктор LEGO, візок для продуктів, космічну зубну щітку, пластилін, якими були перші фарби, письмо. Довідалися про цікаві винаходи школярів-українців. А ще багато експериментували:
✔ досліджували, як діяльність людини призводить до забруднення водойм та якої шкоди завдає довкіллю;
✔ довідались про цікаву науку хімія та за допомогою "секретних" інгредієнтів надували повітряну кульку, вирощували штучні водорості та кристали, хобот кумедному слонику, при кімнатній температурі приморозили кастрюлю до дерев'яної дошки...
І це ще не все, дослідження тривають!
Та головне, ми зрозуміли: справжні винахідники не бояться експериментувати, дивляться на звичні речі по-іншому та пам'ятають про безпеку!
День Святого Валентина - емоційний та щасливий день. ГПД 2-Б та 2-В класів отримали безліч класних емоцій! Ми все встигли: пройти квест "У пошуках валентинки" та вирішити всі смс завдання від Валентина створити валентинки тим, кого любимо; переглянути історію виникнення свята та пригадати всі традиції святкування не лише в Україні, а й в інших країнах; розмалювати чудові малюнки; і в подарунок отримати святкову дискотеку від Валентина. Зичимо всім любові, здоров'я та добра.
ГПД 2-Б та 2-В за безпечний інтернет! Сьогодні ми зіграли в цікаву командну гру, яка схожа на морський бій. За допомогою гри ми зрозуміли як користуватися мережею Інтернет БЕЗПЕЧНО, цікаво та з користю для нас.
2-й вівторок лютого світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету. З метою привернення уваги до важливості створення безпечного інтернет простору для наймолодших користувачів, наша школа не стала виключенням та долучилася до проведення різного роду заходів. Вчителькою інформатики, Іванною Томак, було проведено виховний захід для здобувачів освіти 4-В класу під назвою «Суд над Інтернетом». На занятті вдалось дослідити позитивні і негативні сторони Інтернету, засвоїти правила безпечної роботи в мережі. Рольова гра та завдання сприяли обізнаності учнів про небезпеки та ризики, які існують в Інтернеті та про шляхи їх подолання.
Дану тему було підхоплено і в інших класах, здобувачі освіти 2-3-х класів виконували інтерактивні вправи за допомого Qr-кодів, брали участь в інтерактивні вікторині, створили спільно Лепбук з різними типами вправ, переглядали різні соціальні ролики з питань безпеки онлайн. Тиждень пройшов позитивно, натхненно і продуктивно.
Чи можна бути винахідником у наш час? Звісно, що так. Учні 1-А класу з вчителькою Тетяною Бурцевою у рамках Тижня "Ми-винахідники" не тільки досліджували відомі сучасні винаходи, робили цікаві досліди, а й винайшли свої ідеї та виготовили власні саморобні винаходи . Так, Галюк Михайло створив модель телефона майбутнього "Михась - 2021".
"Мій телефон зручніший в користуванні, а найголовніше - заощаджує сімейний бюджет родини, бо виготовлений власноруч", - розповідає юний геній. Ткачук Василь створив iз LEGO робота "Няня для малят", який полегшить роботу матусям, доглядаючи за маленькими дітьми.
Михайлів Остап спрезентував з LEGO машину марки "Амфібія". Вона вміє плавати та пірнати. "За допомогою цієї моделі люди вивчатимуть підводний світ водойм", - говорить Остапчик. Яцків Ілля розробив сучасний сейф із картону з кодом захисту. Там діти можуть зберігати гроші, мобільні телефони, цінні речі.
Тиждень минув весело, цiкаво, корисно!
Серця, які зігрівають. День Святого Валентина у 2-В класі.
Коли за вікном справжня зима , гарний настрій учням 1-А класу під керівництвом Тетяни Бурцевої подарувала інтернет - олімпіада з української мови від проекту,, Всеосвіта ". Виконуючи цікаві завдання, діти поринули в захопливу мандрівку до рідної мови . Свої знання збагатили новими словами, поетичними висловами, загадками. Кожна праця має бути оцінена. Приємне враження та чудовий настрій отримали учні від нагород сертифікатами, дипломами.
"Вчитися- це модно!"-підсумували першокласники.
9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). На ГПД здобувачі освіти 2-А та 2-В класів обговорили правила як користуватися мережею інтернет безпечно та корисно, переглянули цікаві відео та мультфільми про інтернет та їх користувачів, ознайомилися з умовними знаками інтернет браузерів та програм.
Ми - мандрівники! Саме таку назву мав 18 тиждень навчання НУШ.
Учні 1-В класу під керівництвом А.Павлюк вчилися подорожувати безпечно, не засмічуючи довкілля. А ще вперше створили та презентували власні проєкти. Дякуємо батькам за допомогу в підготовці!
Плекаємо гідність!
Другий рік поспіль наша школа взяла участь в організації заходів до Всесвітнього Дня Гідності, який відбувся за сприяння проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні ВзаємоДія», всесвітнього руху Amnesty International, у співпраці з МОН України, Офісом освітнього омбудсмена України й Уповноваженим Президента України з прав дитини.
В багатьох країнах світу 18 січня святкують Всесвітній день сніговика. Наші вихованці не залишилися осторонь цього креативного свята. Ліпимо сніговиків і радіємо снігу та зимі!
Зимові канікули у 2-В!
Прекрасна, сніжно-дивна пора! І хоча не завжди був сніг, наші спогади незабутні.
Навчаючи - вчимося!
Педагоги школи успішно організовують освітній процес як очно, так і дистанційно. А допомагають у цьому цифрові технології. Аліса Павлюк ділилася досвідом застосування електронних освітніх ресурсів та організації дистанційного навчання з освітянською спільнотою міста, області, України.
Немає святкового настрою?
Завжди радо приймаємо допомогу від наших батьків!
Завдяки сім'ї учня 1-В класу Казакова Тимофія, в шкільній бібліотеці з'явилася секція англомовної літератури для дітей. Запрошуємо всіх учнів школи долучитися до читання англійською мовою.
До всіх чемних діточок нашої школи сьогодні завітав Миколай! Не сам, а зі своїми вірними помічниками - ангеликами, зірочками, сороками, навіть чортик Антипко теж був у тій казковій компанії!
Щиро дякуємо за підготовку цього чудового театралізованого дійства нашим юним талановитим акторам, а також - не менш талановитим вчителям, Лідії Іванівні та Оксані Ярославівні! Окреме спасибі Богдану Івановичу за теплі вітання у ролі святого Миколая! Хай все сказане обов'язково збудеться!
Педагоги нашої школи постійно підвищують кваліфікаційний рівень. Вчительку Алісу Павлюк запросили до обговорення нового соціального проєкту Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника «Професія майбутнього і мій вибір сьогодні".
В рамках проєкту відбувся вебінар з підвищення педагогічної майстерності для вчителів випускних класів та класних керівників закладів загальної середньої освіти міста та області на тему «Soft skills у роботі вчителя 2030».
Для забезпечення принципу наступності в освіті, вчителі початкової школи мають знати про виклики, які постають перед випускниками. На думку Аліси Павлюк, розвиток soft skills в учнів початкових класів забезпечить в майбутньому здійснення усвідомленого вибору професії та допоможе досягти успіху в будь-якому виді діяльності.
З турботою про батьків! Сьогодні на подвір'ї нашої школи з'явилась нова лава Ця лава незвичайна! Вона БАТЬКІВСЬКА! Це подарунок школі від родини Насті Костюк, учениці 3-Б класу! Ми щиро вдячі Василю Васильовичу і Олені Вікторівні за постійну підтримку нашої школи!
Любов до Батьківщини, української мови живе у наших дитячих серденьках. Така рідна, неповторна, барвиста наша мова ввібрала в себе червону калину, яскраві соняхи, вишивану сорочку, поетичні вірші, мелодійні пісні, цiкаві народні казки.
Пишаємось тим, що ми - українці!
Здобувачі освіти 1-А класу вперше взяли участь у відеопроєкті казки "Рукавичка" та виконали аплікацію "Ми - українці!" Пишаємось своєю землею, народом та мовою!
До Дня української писемності та мови здобувачі освіти 1-А класу Початкової школи № 26 вперше взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з української мови від проєкту "Всеосвіта".
Рідна мова - найважливіший наш скарб, який потрібно вивчати, оберігати й не забувати, щоб мати щасливе майбутнє!
Чи знають наймолодші школярі про існування ООН та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)?У 1-В класі вже знають, що цього року ООН святкує своє 75-річчя. А ще учні довідалися про результати роботи ООН та ЮНІСЕФ, глобальні Цілі сталого розвитку та права дитини. Маленькі громадяни зробили перші спроби обговорити найважливіші для України цілі та запропонували способи, якими вони можуть наблизити свою країну до їх досягнення. Так закінчився 6 тематичний тиждень НУШ "Я і моя Батьківщина"...Та це лише початок на шляху до формування в учнів розуміння того, що від кожного з нас залежить майбутнє України та цілого світу.
"Хто багато читає, той багато знає", - так кажуть у народі. І це правда. Дружба з книгою - це чудово! Книги з раннього дитинства входять у наше життя й залишають багато пізнавального, таємничого. Здобувачі освіти 1-А класу зустрілись з її ВЕЛИЧНОСТЮ КНИГОЮ на бібліотечному уроці в класі під відкритим небом. Малята почитали, розглянули яскраві малюнки і погрались.
Коли люди об'єднані спільною метою, вони обов'язково досягають успіху!
Дорогі наші батьки, ось уже другий рік поспіль своєю активністю та вболіванням за спільну справу ви підтверджуєте цю істину! Другий рік постіль , саме завдяки вам, ми стаємо переможцями Бюджету участі!! Новий красивий ігровий майданчик та море радості наших школярів - ось результат цьогорічної перемоги! Дякуємо вам безмежно!
І знову ми подорожуєм! Екскурсія 3-В класу у міську бібліотеку іноземних мов! Настрій осінній, погода супер, враження незабутні...
Відзначення 78-ої річниці утворенняУПА, Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захісника України, Дня Українського козацтва!
Козацькому роду нема переводу!
Напередодні свята Покрови дівчатка 2-В класу вітали хлопчиків із Днем Захисника України. Ми переглянули фільм про звичаї та традиції козаків, дізналися більше про історію самого свята. А ще відгадували слова-символи, пов'язані з козацькою добою, та розповідали вірші. Ну і, звичайно, як же без подарунків? Смачні пряники, оздоблені синьо-жовтими кольорами із зображенням тризуба, дуже сподобалися нашим хлопчикам! Хай колишня слава козаків і звитяга усіх, хто боровся за Україну, проростає у дитячих серцях любов'ю до рідної землі!
Як навчатися в умовах пандемії COVID-19? Про це говорили сьогодні в 1-В класі на інтерактивному уроці, розробленому UNICEF Ukraine, МОН та Освіторія. А перевірили набуті знання за допомогою онлайн-вікторини Kahoot! І хоч у нас ще немає смартфонів, ми скористалися для демонстрації відповідей підручними засобами - кольоровими олівцями.
Чудово, що в нашій школі є клас під відкритим небом! Учні 1-В класу в захваті від уроків на свіжому повітрі під теплими промінчиками сонечка.
Перше шкільне свято - СВЯТО ПЕРШОКЛАСНИКА!
1-А клас
1-Б клас
1-В клас
Перший навчальний день.
Дякуємо татові учениці 4-В класу Даринки Луцької, п.Андрію, за встановлення безпечного покриття для нашого нового майданчика.
Рішення Івано-Франківської міської ради від 15.09.2020 Про забезпечення права на освіту жителям Івано-Франківської міської територіальної громади.
У зв'язку з переходом на дистанційне навчання, педагоги школи прийняли рішення обрати платформу Google Classroom для організації навчання. Це інструмент, що дозволяє створювати і впорядковувати завдання, виставляти оцінки, коментувати і організовувати ефективне спілкування з учнями в синхронному чи асинхронному режимі.
Цього тижня вчитель інформатики І. Томак на тренінговому занятті "GoogleClassroom – онлайн-середовище для ефективного навчання" ознайомила наших педагогів з принципами функціонування Classroom, з різними типами завдань, які можна створювати на цій платформі. Вчителі створили власний онлайн-клас та випробували додаток GoogleMeet.
Знову перші! Вітаємо усіх! Радо сповіщаємо про чудову новину! На подвір'ї нашої школи з'явився дитячий майданчик! Ми вдячні конкурсу "Бюджет участі" та міському голові Руслану Марцінківу за надану можливість, всім друзям школи, які проголосували за наш проект. Завдяку проведеному тендеру, ми зекономили 44800 гривень, які плануємо витратити на подальший благоустрій школи.
Вітаємо нашу вчительку Павлюк Алісу, яка другий рік поспіль потрапила до числа 50 найпрогресивніших педагогів України за версією премії Global Teacher Prize Ukraine!
Як ми заскучили за вами, наші дорогі учні! Сподіваємося, що зовсім скоро у стінах рідної школи знову лунатиме веселий шкільний дзвоник і безтурботний дитячий сміх! Наш колектив дружно готується до цієї події! Наводимо лад не лише у приміщенні, а й на подвір'ї - воно ж бо першим зустріне наших любих школяриків розмаїттям барвистих квітів!
Ми чекаємо вас!
Останній дзвоник 2020:
НАШЕ СЬОГОДЕННЯ
Час карантину - час нових можливостей! Насамперед, для вчителя!
З метою забезпечення дистанційного навчання працівниками 402 каналу було здійснено відеозапис уроків, які презентували педагоги нашої школи О.Кальянова, Н.Кісь, Л. Крайник, А.Павлюк.
Бути першопроходцями в нових умовах навчання - це відповідально і круто!
Безпека понад усе!
Ми щиро вдячні родині Матвіїшина Арсена за встановлення контура заземлення для харчоблоку школи.
Мово рідна, слово рідне!
Хто вас забуває,
Той у грудях не серденько,
А лиш камінь має.
Сидір Воробкевич
Сьогодні, 21 лютого - Міжнародний день рідної мови! Учні 4-А класу вшанували українську мову уроком - квестом. . Діти за допомогою маршрутного листа відвідали різні станції : "Спортивна ","Ерудит ", "Шифрувальник", "Будівельник ", "Народні прислів'я". Кожна станція пропонувала творчі завдання. Четвертокласники розмірковували над фразеологізмами , складали прислів'я, пригадували правила, розгадували кросворди, аналізували речення.
Мова - інструмент, який єднає націю. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і збагачувати.
Традиційно на базі 26 школи відбулася Ведмедикова школа - зустріч студентів медичного вишу різних профільних напрямків і першокласників. Чудова нагода ознайомити наймолодших учнів із різними спеціальностями лікарів: офтальмолог, травматолог, хірург, лор тощо і особливостями їх роботи. Діти були в захваті: окрім маленького досвіду, отримали й свідоцтва.
Самоосвіта і саморозвиток - це той шлях, що веде до успіху кожну людину, яка його обирає. А для сучасного вчителя - це ще й необхідна умова, щоб бути цікавим для своїх учнів, щоб запалити у них вогник допитливості, творчого пошуку та бажання самостійно вчитися.
Реалізувати таку мету було покликане засідання Школи Молодого Вчителя, яке нещодавно відбулося на базі ЗШ І ст. N26 і мало назву "Самоосвіта як одна з форм професійної компетентності". На засіданні були присутні методист Департаменту освіти Івано-Франківської міської ради Галас З.В., а також молоді педагоги нашого міста. Своїм досвідом і власними надбаннями з ними ділилися вчителі ЗШ N26 Бурцева Т.О., Павлюк А. Г, Кальянова О.Я..Так, зокрема, Бурцева Тетяна Олександрівна, яка є очільницею Школи Молодого Вчителя, презентувала у цікавій формі педагогам різні можливості, що надає сучасна освіта для самореалізації вчителя. Велику зацікавленість у присутніх викликав виступ Павлюк Аліси Георгіївни, яка оволоділа багатьма цифровими технологіями і активно впроваджує їх в освітньому процесі. Вчителі мали змогу не лише почути про нові сайти та освітні платформи, з якими працює вчитель, а й самим стати учасниками інтернет-уроку, на якому Аліса Георгіївна ознайомила з новим онлайн-ресурсом Kahoot. Він дає можливість використовувати на уроках гаджети і проводити навчання в ігровій формі. Тому вчителі (що вже казати про учнів?) були у захваті!
Від цифрових технологій - до практичної діяльності! Своїм досвідом по впровадженню дослідницько-пошукової роботи на уроках в НУШ ділилася Кальянова Ольга Ярославівна. Адже ця освітня технологія, на думку багатьох педагогів, є одним із найефективніших засобів пізнання навколишнього світу! На якусь мить приміщення аудиторії перетворилося на дослідницьку лабораторію, де робилися припущення і проводилися цікаві експерименти.
Пізнавальними були також виступи колег із ЗШ N10 та школи-ліцею ім. Романа Гурика.
У творчій атмосфері час збігав швидко і непомітно. Можна з упевненістю сказати, що вчителі отримали не лише нові знання, а й багато яскравих вражень та позитивних емоцій, якими з радістю поділяться зі своїми вихованцями.
Буревій наробив лиха і нашій школі-зірвав шифер з даху. Ми щиро вдячні батькам, які допомогли - Ігорю Дем'яніву, Василю Костюку та Олександрові Бубену за швидке реагування та відновлення покрівлі даху!
Ще один тиждень навчання позаду!
19 -й тиждень НУШ був для учнів 1-В класу чи не найцікавішим! Можливість щодня експериментувати зробила навчання дітей яскравим і пізнавальним!
Юні дослідники показали: як "перебігає" вода з наповненого водою стаканчика в порожній за допомогою серветки; як можна надути повітряну кульку внаслідок реакції соди й оцту; як утворюються яскраві фарби в результаті змішування соди, борошна, солі й води; звідки береться "веселка" на тканині; як проростити квасолину за допомогою змоченої марлі; яке буває на вигляд насіння різних рослин і як воно проростає. Досліди були неймовірно цікаві! Адже відомо, що в основі всіх наукових відкриттів лежить дитяча допитливість і бажання пізнавати цей сповнений таємницями світ!
Приємно відчувати себе дотичними до великої справи!
Під патронатом МОН України та за підтримки проекту USAID "ВзаємоДія" в Україні уп'яте відбувся Всесвітній День Гідності. У 2019 за кількістю зареєстрованих учасників (862 небайдужих освітян) він став наймасовішим у Європі. Вперше долучилась до цього заходу і наша школа. В подарунок ми отримали сертифікати та календар «Хороша людина. Цінності в дії". Організатори зазначають, що ці ексклюзивні календарі неможливо придбати, вони створені спільними творчими зусиллями виключно для дарування - за магістральної підтримки USAID_ВзаємоДія та у співпраці з проєктом Happy Ukraine, Amnesty International Ukraine і Фондом розвитку та підтримки молодого мистецтва SLAVA FROLOVA - GROUP. Всі ілюстрації у них - це малюнки дітей з Всеукраїнського конкурсу Rockit`19 про любов, щастя, мир, радість, свободу, милосердя.
День Соборності України - свято рідного краю. Педагогом-організатором Vira Kosar був реалізований проєкт "Моя Україна-єдина країна!". Його метою було поглиблення знань учнів про історичний факт злуки українського народу, його значення, виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини.
Молодше покоління незалежної України вірить, що територіальна цілісність нашої держави, скріплена кров'ю мільйонів незламних борців, навіки залишиться непорушною.
Уміння навчатися упродовж життя - головна риса, необхідна сучасному вчителю.
На зимових канікулалах колектив ЗШ N26 активно працював над наповненням власної методичної скарбнички. Педагоги школи відвідали семінар "Сучасні методи для розвитку інтелекту та тренування мозку" та тренінг для вчителів НУШ "Ми дослідники!". А ще взяли участь у наймасовішій Різдвяній ході та встановленні рекорду України. Серед 660 зірок сяяла і наша.
Канікули, канікули, відпочивати ніколи! Підвищуємо фахову майстерність. На засіданні методичного об'єднання Аліса Павлюк ознайомила педагогів школи з матерілами заходу "Віруси. Бактерії. Мікроби. Захист від хвороб"; провела майстер-клас із застосування онлайн-вікторин Kahoot! та SWOT-аналізу на уроках у початковій школі. До нового семестру приступаємо з цікавими ідеями вдосконалення навчального процесу!
Щиро радіємо досягненням наших учителів!
Вітаємо Алісу Георгіївну з почесною відзнакою!
Напередодні свят всі чекають казки, чуда, подарунків. Мабуть особливого чуда чекають хворі люди, а особливо діти. У нашій школі відбулась акція, "Святий Миколай прийде до всіх дітей". Вже не один рік ми організуємо маленьке чудо для онкохворих діток, які перебувають на лікуванні в ОДКЛ, щоб подаруночки змогли їх відволікти від болю і принесли крихітку щастя і чудо в їхнє життя. Дякуємо усім хто долучися до даної акції, добра Вам і милосердя!
А ми посватали морквинку!
Розважаючись, вивчаємо народні традиції!
В жовтні висаджено 18 туй, які прикрасили подвір'я рідної школи. Ось яка гарна згадка залишиться від наших випускників!
Наша школа завжди в тренді!
Цілий травень 2019 року наші батьки, вчителі, їх друзі, родичі, навіть зовсім чужі люди віддавали свої голоси за наш проект у конкурсі "Бюджет участі"! І як результат - найбільша кількість голосів за всю історію існування "Бюджету участі" - 2847. І як наша перемога - новий спортивний майданчик!!! Ми щиро вдячні міському голові Руслан Марцінків за таку чудову можливість і всім, хто за нас голосував та вболівав!!!
Відкриття спортивного майданчика дивіться тут
Добро робити легко! Спільно зібрані речі , корма та кошти для наших друзів менших! Бути добру!
Хто здоровий, той сміється,
Все йому в житті вдається,
Радість б'ється в нім щоднини
Це ж чудово для людини!
Сьогодні, 15.11.2019 р., у 4-А класі відбулися змагання,, Веселі старти ", приурочені Всесвітньому дню філософії. Нові ідеї та нестандартні рішення народжуються саме у спорті.
Свою вправність та швидкість четвертокласники демонстрували у різноманітних естафетах.
У результаті цікавої та напруженої боротьби команди вибороли почесні призові місця - І і ІІ.
Під час змагань діти разом зі своїми матусями показали, як уміють долати труднощі, підтримувати один одного, проявили згуртованість, організованість та взаємодопомогу.
Дякуємо всім учасникам та вболівальникам!
Шукаємо шляхи урізноманітнення освітнього процесу.
Цього тижня А.Павлюк на методичному кластері ознайомила педагогів з настільними іграми @Тм Розумники "Читака", "33 і 3 бобри" та "Білчин склад". Вчителі із захопленням та азартом пограли в ігри, обговорили можливості їх використання та вирішили - іграм бути!
Радіємо, коли мрії здійснюються!
Завдяки ініціативним та активним батькам, за кошти Піклувальної ради було придбано посудомийну машину!
Щороку до учнів 4-В класу приходять в гості студенти медичного університету - майбутні стоматологи. І щоразу - з новою казковою історією, цікавими завданнями та подарунками.
Сьогодні школярі закріпили свої знання про догляд за ротовою порожниною, позмагалися у кмітливості та довідалися дещо нове. Ну і, звісно, отримали подарунки - зубні щітки та смачні соковиті яблучка!
Як парость виноградної лози, плекайте мову...
День української писемності у 1-В класі був відзначений мовною вікториною - веселим інтелектуальним змаганням між командами "Соняшник" і "Калина". Хто більше знає цікавих фактів про Україну і героїв українських казок, хто швидше збере картинку із пазлів і "наповнить" кошик яблуками зі словами ввічливості, чия команда більше та виразніше розкаже віршів про рідну мову, хто швидше складе із розсипаних літер слова.
Перші кроки пізнання рідної мови...
Фінансова грамотність дитини - одна з ключових компетентностей НУШ.
В рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності, в нашій школі відбулося методичне об'єднання вчителів та вихователів ГПД. Педагоги обговорювали можливі шляхи підвищення рівня фінансової грамотності молодших школярів, виховання звички до заощаджень.
Аліса Павлюк презентувала вчителям дидактичну настільну гру "Манині мані" @Тм Розумники, яка може стати першою сходинкою у розвитку фінансової грамотності школярів.
2847 !!!
Стільки голосів зібрала наша шкільна родина, щоб діти мали можливість грати у різноманітні ігри на новому стадіоні !!!!
Щиро дякуємо нашим батькам та їхнім друзям за активне голосування! Ми вдячні родині Максима Поповича за викоренені дерева і кущі на цій території, родинам Терещенка Владислава, Семенчук Анни та Ільківа Артура, приватному підприємцю Ользі Сорочан за вчасно та якісно проведені роботи зі створення "зеленого килима".
Висловлюємо подяку міській програмі "Бюджет участі", завдяки якій ми реалізували таку чудову ідею і отримали сучасний спортивний майданчик!!!
Більше на нашому YouTube каналі - ВІДКРИТТЯ СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА ЗШ №26
Чи може планшет стати засобом для навчання? З електронно освітніми ігровими ресурсами - легко .
23.10.2019 р. у м. Києві відбулася конференція "Всеукраїнський проєкт "Розумники" (Smart Kids) для початкової школи". Діяла виставка "Інноватика в сучасній освіті". Було запрошено вчителів, які є учасниками проєкту. Наша вчителька, Тетяна Бурцева, виступила з доповіддю "Інновація в освіті - основа сучасного навчання молодших школярів".
Комфортне середовище, нові знайомства, обмін досвідом залишили незабутні враження та спогади.
Наші вчителі діляться досвідом роботи зі студентами Прикарпатського університету не тільки в стінах школи.
Вчителя 4-В класу, Павлюк Алісу Георгіївну, запросили виступити перед здобувачами освітньо-кваліфікаційного рівня магістр педагогічного факультету. Педагог ділилася враженнями від участі в національній премії Global Teacher Prize Ukraine 2019 та досвідом роботи з електронними освітніми ресурсами. Студенти спробували себе в ролі учнів, що навчаються за технологією "Розумники" (Smart Kids), легко впоралися з усіма завданнями та переконалися, що педагогічні ігри значно пожвавлюють освітній процес.
Які продукти корисні для мозку? Як виглядає глютен та з чим його "їдять"? Для чого пити воду? З чого складається "Снікерс" і чим його краще замінити?
Відповіді на ці та інші питання дізналися сьогодні учні 4-В класу на майстер-класі "Наукова кухня" від Наукового містечка "Нова енергія" в рамках Декадника культури здорового харчування. Діти зрозуміли, що правильне харчування - запорука здоров'я.
Навчання в школі - це не тільки час відкриттів та нового досвіду для дітей, але й для сучасного вчителя. Новій українській школі потрібен професійно компетентний, творчий педагог , здатний активно долучатися до інноваційних змін. Цьому в значній мірі сприяє робота Школи молодого вчителя.
08.10 2019 р. на базі нашої школи відбулося міське засідання молодих вчителів з теми "Вивчення нормативних та інструктивно - методичних документів у початковій школі". Відкрила засідання З. Галас - методист інформаційно-методичного центру Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради з доповіддю "Концепція Нової української школи". Виступили вчителі: Т. Бурцева - керівник Школи молодого вчителя з теми "Особливості формувального оцінювання" та Р. Мельник-вчитель початкових класів з теми "Ситуація успіху". Робота з молодими вчителями міста є невід'ємною частиною у Новій школі.
Краще один раз побачити, ніж сто раз почути. В цьому переконалися наші учні та батьки. У середу, 2 жовтня, колектив 2-А класу разом із класним керівником Кісь Н.З. взяли участь у навчальній екскурсії рідним краєм. Вони відвідали музей архітектури та побуту Прикарпаття, а також Галицький національний природний парк. Діти змогли спостерігати за осінніми змінами в природі, життям диких тварин та птахів. Екскурсія пройшла весело, цікаво та пізнавально.
Черпаємо натхнення від природи!7 вересня цього року вчительський колектив ЗШ №26 зробив своє перше (у такому складі) сходження на Говерлу. Подолати найвищу вершину Карпат було нелегко, але прагнення осягнути красу гір із висоти, підняти там український прапор і загартувати свій дух було незрівнянно більшим! Ми по-справжньому відчули правдивість вислову "Краще гір можуть бути тільки гори...", а ще силу і підтримку колективного духу.
Цей похід був приурочений Всеукраїнському Олімпійському тижню. Навчальний рік розпочався вдало!
У здоровому тілі - здоровий дух! Ось в такий цікавий та дієвий метод популяризації здорового способу життя, минув наш День здоров'я!







Наша колега Павлюк Аліса Георгіївна потрапила в ТОП - 50 напівфіналістів премії Global Teacher Prize Ukraine 2019! Аліса Георгіївна одна із семи вчителів початкових класів, що потрапили в напівфінал конкурсу, і єдина представниця Івано-Франківської області.