АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

НЕ ЗНАЄТЕ ЧИМ КОРИСНИМ ЗАЙНЯТИ ДІТЕЙ ВЛІТКУ?

УКД та продюсерський центр «StarTeam» оголошує про відкриття літньої школи з 7 червня та з червня до серпня позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Лімниця» чекає дітей.

  изображение viber 2021-06-03 11-42-29г изображение viber 2021-06-03 11-42-29

ЛІТНІ КАНКУЛИ З КОРИСТЮ для ваших діток!

 Запрошуємо відвідати новий оздоровчо-спортивний заклад у нашому місті - Твій Prostir. Тренування для діток: kinder-йога, балетний-фітнес, гімнастика та тхеквондо. Літній табір (неповного дня) майстер-класи, тренування і розваги для діток. Безпека, чистота і комфорт передусім важливі для нас! Івано -Франківськ, вул.Мельника 10/8, телефон 0 (95) 518 07 01.

                          изображение viber 2021-06-03 20-37-17ж изображение viber 2021-06-03 20-37-17з изображение viber 2021-06-03 20-37-17п 

                          изображение viber 2021-06-03 20-37-18 изображение viber 2021-06-03 20-37-18е изображение viber 2021-06-03 20-39-12

 ШАНОВНІ БАТЬКИ!

 На виконання р. ІІ  п. 1 пп. 2 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 повідомляємо, що станом на 01.06.2021 вільних місць в 1 класи на 2021-2022 н.р. немає.

 

изображение viber 2021-06-01 23-12-23

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШАЧКІВ,

дозвольте наголосити, що при зарахуванні ваших дітей до 1-го класу ми будемо  керуватись Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та  комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти,    затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 16.04.2018 № 367 та Положенням  про порядок електронної реєстрації (зарахування) дітей до 1-х класів закладів загальної  середньої освіти Івано-Франківської міської територіальної громади.

     

  Зважаючи на нововведення з цього питання, розуміємо та поділяємо Ваше   хвилювання. Спробуємо разом з’ясувати, якими повинні бути ваші кроки задля     зарахування дитини до нашого закладу:

 

1.  З 01.03.2021 до 31.05.2021 один із батьків або законний представник повинен зареєструвати дитину на порталі https//school.bloqly.com/#/ (радимо попередньо ознайомитись з відеоінструкцією). У тому випадку, якщо ви не маєте можливості це зробити – вам радо допоможе наш адміністратор - Ольга Іллівна Ярош. Ви зможете поспілкуватися з нею щоденно з 10.00 до 15.00 (окрім четверга).

 

2.  Розгляд заявок буде відбуватися в загальному порядку – у порядку загального реєстру. Кожна подана заявка на зарахування до першого класу може мати такі статуси:

 

-     «Отримано» - заявка потрапила до бази даних і отримала свій номер у черзі;

 

-     «На розгляді» - адміністратор школи почав процес розгляду заявки;

 

-     «Скасовано» - користувач (один з батьків) самостійно скасував заявку на зарахування дитини до першого класу;

 

-     «Відмовлено» - відмовлено в зарахуванні дитини до першого класу;

 

-     «Підтверджено» - заявку прийнято, підтверджено електронне зарахування дитини до першого класу.

 

    Про статуси розгляду кожної заявки одному з батьків або законному представнику, який реєстрував дитину, буде приходити сповіщення на електронну пошту.

 

3.  Тільки після отримання статусу «На розгляді», один з батьків або законний представник упродовж 10 робочих днів, але не пізніше 31 травня поточного року, зобов’язаний принести до директора – Ільчишин Наталії Євгенівни, копії та оригінали документів. Також Ви напишете відповідну заяву про зарахування дитини до першого класу. Хочу наголосити на тому, що приймати документи ми будемо щоденно з 10.00 до 15.00 год (окрім понеділка).

 

4.  У випадку, якщо один з батьків або законний представник не подав документи до школи, заявка щодо підтвердження місця зарахування автоматично відхиляється. Надалі місце в реєстрі не відновлюється, а дитина може бути зарахована на загальних підставах у порядку загального реєстру після подання нової заявки.

 

5.  У випадку, якщо один з батьків або законний представник подав декілька заявок на зарахування до першого класу закладів загальної середньої освіти, у них буде зарахована та, яку адміністратори підтвердять першою. Зверніть увагу, що у такому випадку інші заявки будуть автоматично відхилені.

 

6.  Якщо станом на 31 травня поточного року кількість поданих заяв про зарахування не перевищуватиме загальної кількості місць у перших класах, то не пізніше 1 червня зараховуються всі діти. Їх список буде оприлюднено на інформаційному стенді в закладі.

 

7.  Акцентуємо вашу увагу на тому, що якщо один з батьків чи законних представників дитини звертається після 15 червня щодо зарахування до першого класу за територією обслуговування, то за відсутності вільних місць у закладі на вибір батьків таких дітей буде запропоновано перелік закладів освіти, максимально доступних і наближених до місця їх проживання.

 

8.  З переліком вулиць, які належать до території обслуговування нашої школи, переліком документів, які слід буде надати, ви можете ознайомитись нижче.

 

Покрокова інструкція реєстрації дитини:

изображение viber 2021-02-02 01-01-54  изображение viber 2021-02-12 21-26-25  изображение viber 2021-01-21 19-11-58

 

          ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ, 

приймання документів і зарахування буде відбуватися згідно  "Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти" (наказ Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018) та Листа-роз'яснення Міністерства освіти і науки України щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти № 1/9 – 292 від 08.05.2018.

Наголошуємо, що дитина НЕ ЗОБОВ’ЯЗАНА, а МАЄ ПРАВО навчатися в закладі освіти, на території обслуговування якого вона проживає. До території обслуговування Початкової школи № 26 належать такі вулиці:Макухи, Степана Бандери (непарні), Зорія,  Шота Руставелі, Шухевичів, Товарна, Красівського, пров. Товарний, Переяславська, О. Басараб, Індустріальна, В. Кубійовича, Карпінця, Височана, Сірика, Верховинська, Розумовського, О. Заливахи, Міхновського, Спокійна, провулок  Профспілковий,  Київська.

Документи, необхідні для зарахування: 

-      копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал); 

-      оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»; 

-      заява визначеного зразка;

-    копія або оригінал документа, що підтверджує проживання на території обслуговування нашого закладу освіти.

Такими документами можуть бути:

   1) паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) одного з батьків дитини;

   2) довідка про реєстрацію місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків), що видається відповідно до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207;

   3) витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків);

    4) довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

  5) документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу тощо);

   6) рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання;

   7) документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму, піднайму, оренди тощо), укладений між фізичними особами за умови, що користування відповідним житлом є реальним і здійснюється за згодою та волевиявленням власника майна; засвідчення цих двох обставин може відбуватися в різний, але прийнятний спосіб чи укладений між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку;

  8) довідка про проходження служби у військовій частині (додаток 10 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207);

  9) акт обстеження умов проживання (додаток 9 до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866);

  10) акт обстеження матеріально-побутових умов (затверджений наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 28 квітня 2004 року № 95, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 08 червня 2004 року за № 703/9302);

   11) будь-який інший документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків.

         Згідно з підпунктом 1 пункту 3 глави 1 розділу ІІ Порядку до 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у нашому закладі, чи дітьми працівників нашого закладу освіти.

Рішення Івано-Франківської міської ради від 15.09.2020 Про забезпечення права на освіту жителям Івано-Франківської міської територіальної громади.

                                   орнаменторнаменторнамент

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ !

  Якщо ви стурбовані зростаючим інтересом Вашої дитини до спілкування онлайн, Вам варто знати цю інформацію!

  Рекомендації для інформування батьків щодо компетентностей безпечної поведінки в цифровому середовищі.

 

                                  орнаменторнаменторнамент

1. Заходи щодо поширення коронавірусної хвороби.

                                ПР-ПедагогамПР-Батьки

 

© 2020 Початкова школа №26 Івано-франківської міської ради
PHPist